1%

Są przynajmniej trzy powody, dla których warto oddać

1% na rzecz Stowarzyszenia Wspierania Onkologii UNICORN:

  • Prowadzimy w Krakowie specjalistyczne CENTRUM PSYCHOONKOLOGII, oferujące wszechstronną, kompleksową pomoc chorym na raka i ich rodzinom: indywidualne wsparcie psychologiczne, psychoterapię grupową, zajęcia ruchowe i relaksacyjne. Tutaj osoby potrzebujące pomocy mogą skorzystać także z grupy wsparcia, terapii przez sztukę, warsztatów psychologicznych oraz konsultacji ze specjalistami (m.in. onkolog, doradca zawodowy). -> 1% dla Stowarzyszenia UNICORN to realne wsparcie działań CENTRUM PSYCHOONKOLOGII.
  •  Z naszej pomocy korzystają nie tylko mieszkańcy Krakowa i okolic. Organizując wielospecjalistyczne PROJEKTY wyjazdowe, możemy wielowymiarowo pomagać osobom z całej Polski. -> 1% dla Stowarzyszenia UNICORN to konkretny wkład w organizację i przeprowadzenie kolejnych PROJEKTÓW.
  • Stawiamy na profesjonalizm i zaangażowanie. Polskie Towarzystwo Psychoonkologiczne określiło nas „organizacją rzetelną i wiarygodną, która z pasją, oddaniem i dużym potencjałem merytorycznym organizuje pomoc skierowaną do chorych onkologicznie i ich rodzin”. Jeśli chcesz, by Twój 1% był wykorzystany mądrze i owocnie, przekaż go Stowarzyszeniu UNICORN. Tutaj w rękach specjalistów jego wartość zostanie wielokrotnie pomnożona.

Już teraz serdecznie dziękujemy za wprowadzenie naszych danych do wypełnianych formularzy PIT, jak również za przekazywanie informacji o nas swoim bliskim i znajomym.

baner 2

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN – KRS 0000118043 

UWAGA: Możesz też złożyć deklarację podatkową drogą elektroniczną korzystając ze strony Ministerstwa Finansów z e-deklaracjami.

logo_e-pity1