Chcę pomóc

Od 20 lat pomagamy dzieciom i dorosłym chorym onkologicznie oraz ich bliskim w rehabilitacji psychofizycznej po rozpoznaniu choroby, przez cały proces leczenia, a także po nim. Prowadzimy Centrum Psychoonkologii UNICORN, które oferuje wszechstronną, kompleksową pomoc chorym na raka i ich rodzinom z całej Polski (m.in. indywidualne wsparcie psychologiczne, grupowe warsztaty z psychologiem, zajęcia ruchowe i relaksacyjne, arteterapię, choreoterapię, muzykoterapię, konsultacje i warsztaty z dietetykiem czy onkologiem).

Chcesz pomóc pacjentom onkologicznym? Wesprzyj nasze działania!Jak możesz pomóc?


Przekaż darowiznę online/ wspieraj nas regularnie

Wybierz cel, który chcesz wesprzeć lub wpisz własną kwotę. Naciśnij „Wpłać darowiznę” i wybierz czy chcesz wesprzeć pacjentów onkologicznych jednorazowo czy pomagać co miesiąc. Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie. 💙


Wpłać darowiznę bezpośrednio na nasze konto

Darowizny możesz przekazać również wpłacając środki bezpośrednio na konto:

STOWARZYSZENIE UNICORN
ul. Śniadeckich 5 | 31-531 Kraków
BNP PARIBAS 30 1750 1048 0000 0000 2732 9489

Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN: PL 30 1750 1048 0000 0000 2732 9489
SWIFT: RCBWPLPW

Darowizny osób fizycznych:
można odejmować od dochodu darowizny do 6% dochodu w skali rocznej.
[Podstawa prawna: Ustawa o podatku dochodowym osób fizycznych art. 26, ust.1, pkt.9.]

Darowizny osób prawnych:
można odejmować od dochodu darowizny do 10% dochodu w skali rocznej.
[Podstawa prawna: Ustawa o podatku dochodowym osób prawnych art.18, ust. 1, pkt.1.]


Przekaż 1,5% podatku

Także dzięki wsparciu, które otrzymujemy w ramach rozliczeń PITów jesteśmy w stanie prowadzić darmowe wsparcie dla naszych podopiecznych. Każdy 1,5% ma dla nas znaczenie!

Pomagamy dzieciom i dorosłym chorym onkologicznie.
POMAGAJ Z NAMI!
Przekaż 1,5%
Stowarzyszenie UNICORN
KRS: 0000 118 043

Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT 2023 z PITax.pl wspiera projekt “PITax.pl dla OPP” prowadzony we współpracy z IWOP.


CRS, czyli odpowiedzialny biznes

Jesteśmy otwarci na wspólne projekty, ciekawe akcje, działania wolontarystyczne i CSRowe. Bardzo chętnie współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi. Poszukujemy także Partnerów Strategicznych, który wsparliby nas w działaniach. Chcemy, aby wzajemna współpraca, której efektem będzie akcja lub też stałe partnerstwo sprawiało radość i dawało wymierne efekty.

Możemy wspólnie zorganizować projekt, zorganizować dla Waszej firmy warsztaty/ wykłady z psychologiem, onkologiem, dietetykiem, zajęcia relaksacyjne lub zapewniać indywidualne wsparcie psychologiczne.

Jeśli masz propozycję współpracy, która nie mieści się w powyższych ramach – skontaktuj się z nami. Na takie propozycje, również jesteśmy otwarci!

ela.murias@uniorn.org.pl
tel. 602 129 125

Zapraszamy do współpracy i serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!


Wolontariat

Osoby zainteresowane wolontariatem prosimy o przysłanie maila z kilkoma słowami o sobie na adres unicorn@unicorn.org.pl. Odezwiemy się i ustalimy w jakich obszarach możemy współpracować.


Zbieraj zakrętki

Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucaj ich do śmieci, wyznacz miejsce i zacznij je zbierać! Zebrane nakrętki odsprzedajemy firmie recyklingowej, a wszystkie zebrane środki przeznaczymy na organizację warsztatów psychoonkologicznych.

Uzbierane nakrętki mogą Państwo dostarczyć pod adres:
Centrum Psychoonkoliogii Unicorn
ul. Zielony Dół 4, 30­-228 Kraków
lub umówić się na odbiór telefonicznie: 12 425 11 02.


Fanimani

Dzięki temu serwisowi możesz nam pomóc robiąc zakupy online. Kupujesz wybraną rzecz w jednym ze sklepów uczestniczących w akcji i wskazujesz  nas jako organizację, którą chcesz wspierać. Następnie sklep internetowy przekazuje nam część swojego zysku. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Wejdź na stronę fanimani kliknij „wspieraj nas”, zainstaluj przypominajkę i rozpocznij zakupy!


Idea Fair Play

Znajdziecie nas także na platformie Idea Fair Play. Jeśli kupicie przez nią ubezpieczenie, część kwoty zostanie przekazana na naszą działalność!  Zobaczcie jakie to proste!
www.ideafairplay.pl/stowarzyszenieunicorn