Zapisy

Za zapisy do naszego programu odpowiedzialny jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie. Zapisać można się indywidualnie poprzez kontakt z odpowiednią (ze względu na miejsce zamieszkania)  placówką MOPS-u.

Zapisy odbywają się w formie 30 minutowego wywiadu środowiskowego. Podczas takiego spotkania pracownik sporządza odpowiednią dokumentację oraz oblicza na podstawie potwierdzenia renty i emerytury wysokość składki miesięcznej za pobyt w ośrodku. Informujemy, że składka ta może wynieść maksymalnie 150 zł za miesiąc. Podczas zapisów pracownik ustala wysokość tej składki, jest ona dostosowana do możliwości finansowych osoby chętnej. Składka pokrywa koszty pobytu, oferowanych zajęć oraz codziennego, ciepłego posiłku. Należy również pamiętać, że opłaty są proporcjonalne do ilości wykorzystywanych dni. Na początku każdego nowego miesiąca uczestnik programu Senior-Wigor jest informowany o wysokości jego składki za ostatni miesiąc.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zapisów bądź składek można uzyskać więcej informacji pod numerami telefonu: 602 129 125 lub 12 425 11 02.

logotypy_ksw