Nasz Ośrodek

Nasz Dom mieści się w Krakowie przy ulicy Zielony Dół 4. Jest on zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych krakowskich dzielnic – na Woli Justowskiej. Teren, na którym znajduje się Ośrodek bezpośrednio graniczy z Laskiem Wolskim. Jesteśmy otoczeni dużym zielonym terenem, na którym rosną drzewa liściaste, owocowe oraz iglaste. Lokalizacja wręcz zachęca do licznych spacerów po okolicy, na które wybieramy się przy sprzyjającej pogodzie.

Dom, w którym odbywają się zajęcia w ramach programu Senior-WIGOR, składa się z czterech pomieszczeń przeznaczonych na wyłączny użytek naszych podopiecznych. Sercem jest duży salon z fotelami i sofami gdzie można oglądnąć telewizję, poczytać dobrą książkę, czy też skorzystać z komputera z dostępem do internetu.

Obok salonu jest zlokalizowana w pełni wyposażona kuchnia wraz z jadalnią. Jest to przestrzeń zarówno praktyczna (można z niej korzystać względem potrzeb), jak i towarzyska – jadalnia stanowi miejsce spotkań krótszych i dłuższych, jest świadkiem pogaduszek i ważnych dyskusji.

Dla osób, które pragną chwili ciszy i spokoju przygotowaliśmy specjalną „strefę ciszy”. Jest to przestrzeń przeznaczona do wypoczynku. Duże, szerokie okna zapewniają piękny widok na sad, który można podziwiać odpoczywając w specjalnych rozkładanych fotelach z funkcją leżanki.

Ostatnim pomieszczeniem jest przestronna sala do zajęć ruchowych. Tam odbywa się wiele naszych zajęć, tam też nasi podopieczni spędzają czas poznając siebie i dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i przekonania się samemu jak wygląda nasz Dom.

Dojechać do nas można autobusami MPK o nr linii: 
102 kierunek: Zakamycze,
192 kierunek: Chełm,
252 kierunek: Kraków Airport,
należy wysiąść na przystanku o nazwie „Zielony Dół”.

logotypy_ksw