Chcę pomóc

Lubimy współpracować!

Jesteśmy otwarci na wspólne projekty, ciekawe akcje, działania wolontarystyczne i CSRowe. Bardzo chętnie współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi. Poszukujemy także Partnerów Strategicznych, który wsparliby nas w działaniach.

Zapraszamy do współpracy i serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!

Jak można nam pomóc?

:: 1% ::

Dzięki wsparciu, które otrzymujemy w ramach rozliczeń PITów jesteśmy w stanie prowadzić darmowe warsztaty dla naszych Pacjentów. Każdy 1% ma dla nas znaczenie! Przekaż 1% na Stowarzyszenie UNICORN –   KRS 0000 118 043.

Są przynajmniej trzy powody, dla których warto oddać
1% na rzecz Stowarzyszenia Wspierania Onkologii UNICORN:

  • Prowadzimy w Krakowie specjalistyczne CENTRUM PSYCHOONKOLOGII, oferujące wszechstronną, kompleksową pomoc chorym na raka i ich rodzinom: indywidualne wsparcie psychologiczne, psychoterapię grupową, zajęcia ruchowe i relaksacyjne. Tutaj osoby potrzebujące pomocy mogą skorzystać także z grupy wsparcia, terapii przez sztukę, warsztatów psychologicznych oraz konsultacji ze specjalistami (m.in. onkolog, doradca zawodowy). -> 1% dla Stowarzyszenia UNICORN to realne wsparcie działań CENTRUM PSYCHOONKOLOGII.
  •  Z naszej pomocy korzystają nie tylko mieszkańcy Krakowa i okolic. Organizując wielospecjalistyczne PROJEKTY wyjazdowe, możemy wielowymiarowo pomagać osobom z całej Polski. -> 1% dla Stowarzyszenia UNICORN to konkretny wkład w organizację i przeprowadzenie kolejnych PROJEKTÓW.
  • Stawiamy na profesjonalizm i zaangażowanie. Polskie Towarzystwo Psychoonkologiczne określiło nas „organizacją rzetelną i wiarygodną, która z pasją, oddaniem i dużym potencjałem merytorycznym organizuje pomoc skierowaną do chorych onkologicznie i ich rodzin”. Jeśli chcesz, by Twój 1% był wykorzystany mądrze i owocnie, przekaż go Stowarzyszeniu UNICORN. Tutaj w rękach specjalistów jego wartość zostanie wielokrotnie pomnożona.

Już teraz serdecznie dziękujemy za wprowadzenie naszych danych do wypełnianych formularzy PIT, jak również za przekazywanie informacji o nas swoim bliskim i znajomym.

Pomagamy dzieciom i dorosłym chorym onkologicznie.
POMAGAJ Z NAMI!
Przekaż 1%
Stowarzyszenie UNICORN
KRS: 0000118043

UWAGA: Możesz też złożyć deklarację podatkową drogą elektroniczną korzystając ze strony Ministerstwa Finansów z e-deklaracjami.

:: Wpłata na konto ::

Możesz nam pomóc wpłacając w dowolnym czasie dowolną kwotę na nasze konto:
Raiffeisen Polbank 30 1750 1048 0000 0000 2732 9489

Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN: PL 34 1020 2892 0000 5802 0128 1500
SWIFT/BIC (kod banku odbiorcy): BPKOPLPW

Darowizny osób fizycznych:
można odejmować od dochodu darowizny do 6% dochodu w skali rocznej.
[Podstawa prawna: Ustawa o podatku dochodowym osób fizycznych art. 26, ust.1, pkt.9.]

Darowizny osób prawnych:
można odejmować od dochodu darowizny do 10% dochodu w skali rocznej.
[Podstawa prawna: Ustawa o podatku dochodowym osób prawnych art.18, ust. 1, pkt.1.]

:: Zbieraj zakrętki ::

Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucaj więc ich z innymi odpadami do śmieci, wyznacz miejsce i zacznij je zbierać!
Zebrane nakrętki odsprzedajemy firmie recyklingowej, a wszystkie zebrane środki przeznaczymy na organizację warsztatów psychoonkologicznych.

Uzbierane nakrętki mogą Państwo dostarczyć pod adres: Centrum Psychoonkoliogii ul. Zielony Dół 4, 30­228 Kraków lub dzwoniąc pod numer telefonu: 12 425 11 02, 694 414 253.

:: Wolontariat ::

Osoby zainteresowane wolontariatem prosimy o przysłanie maila z kilkoma słowami o sobie na adres unicorn@unicorn.org.pl lub też kontakt telefoniczny (694 414 253) albo bezpośrednio – zapraszamy do siedziby  do Zielonego Dołu.

:: CRS, czyli odpowiedzialny biznes :: 

Wszelkie propozycje, rozpatrujemy indywidualnie starając się dopasować misję Partnera, do naszych działań, tak aby wzajemna współpraca, której efektem będzie akcja lub też stałę partnerstwo  sprawiało radość i dawało wymierne efekty.

:: „Sky is the limit” :: 

Jeśli masz propozycję współpracy, która nie mieści się w powyższych „ramach” – skontaktuj się z nami – na takie propozycje, również jesteśmy otwarci!