Chcę pomóc

Lubimy współpracować!

Jesteśmy otwarci na wspólne projekty, ciekawe akcje, działania wolontarystyczne i CSRowe. Bardzo chętnie współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi. Poszukujemy także Partnerów Strategicznych, który wsparliby nas w działaniach.

Zapraszamy do współpracy i serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!

Jak można nam pomóc?

:: 1% ::

Dzięki wsparciu, które otrzymujemy w ramach rozliczeń PITów jesteśmy w stanie prowadzić darmowe warsztaty dla naszych Pacjentów. Każdy 1% ma dla nas znaczenie! Przekaż 1% na Stowarzyszenie UNICORN –   KRS 0000 118 043.

Są przynajmniej trzy powody, dla których warto oddać
1% na rzecz Stowarzyszenia Wspierania Onkologii UNICORN:

  • Prowadzimy w Krakowie specjalistyczne CENTRUM PSYCHOONKOLOGII, oferujące wszechstronną, kompleksową pomoc chorym na raka i ich rodzinom: indywidualne wsparcie psychologiczne, psychoterapię grupową, zajęcia ruchowe i relaksacyjne. Tutaj osoby potrzebujące pomocy mogą skorzystać także z grupy wsparcia, terapii przez sztukę, warsztatów psychologicznych oraz konsultacji ze specjalistami (m.in. onkolog, doradca zawodowy). -> 1% dla Stowarzyszenia UNICORN to realne wsparcie działań CENTRUM PSYCHOONKOLOGII.
  •  Z naszej pomocy korzystają nie tylko mieszkańcy Krakowa i okolic. Organizując wielospecjalistyczne PROJEKTY wyjazdowe, możemy wielowymiarowo pomagać osobom z całej Polski. -> 1% dla Stowarzyszenia UNICORN to konkretny wkład w organizację i przeprowadzenie kolejnych PROJEKTÓW.
  • Stawiamy na profesjonalizm i zaangażowanie. Polskie Towarzystwo Psychoonkologiczne określiło nas „organizacją rzetelną i wiarygodną, która z pasją, oddaniem i dużym potencjałem merytorycznym organizuje pomoc skierowaną do chorych onkologicznie i ich rodzin”. Jeśli chcesz, by Twój 1% był wykorzystany mądrze i owocnie, przekaż go Stowarzyszeniu UNICORN. Tutaj w rękach specjalistów jego wartość zostanie wielokrotnie pomnożona.

Już teraz serdecznie dziękujemy za wprowadzenie naszych danych do wypełnianych formularzy PIT, jak również za przekazywanie informacji o nas swoim bliskim i znajomym.

Pomagamy dzieciom i dorosłym chorym onkologicznie.
POMAGAJ Z NAMI!
Przekaż 1%
Stowarzyszenie UNICORN
KRS: 0000118043

Uczestniczymy w projekcie „PITax.pl dla OPP” prowadzonym przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

 

 

:: Wpłata na konto ::

Możesz nam pomóc wpłacając w dowolnym czasie dowolną kwotę na nasze konto:
BNP PARIBAS 30 1750 1048 0000 0000 2732 9489

Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN: PL 30 1750 1048 0000 0000 2732 9489
SWIFT: RCBWPLPW

Darowizny osób fizycznych:
można odejmować od dochodu darowizny do 6% dochodu w skali rocznej.
[Podstawa prawna: Ustawa o podatku dochodowym osób fizycznych art. 26, ust.1, pkt.9.]

Darowizny osób prawnych:
można odejmować od dochodu darowizny do 10% dochodu w skali rocznej.
[Podstawa prawna: Ustawa o podatku dochodowym osób prawnych art.18, ust. 1, pkt.1.]

:: Zbieraj zakrętki ::

Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucaj więc ich z innymi odpadami do śmieci, wyznacz miejsce i zacznij je zbierać!
Zebrane nakrętki odsprzedajemy firmie recyklingowej, a wszystkie zebrane środki przeznaczymy na organizację warsztatów psychoonkologicznych.

Uzbierane nakrętki mogą Państwo dostarczyć pod adres: Centrum Psychoonkoliogii ul. Zielony Dół 4, 30­-228 Kraków lub umówić się na odbiór telefonicznie: 12 425 11 02.

:: Wolontariat ::

Osoby zainteresowane wolontariatem prosimy o przysłanie maila z kilkoma słowami o sobie na adres unicorn@unicorn.org.pl lub też kontakt telefoniczny (694 414 253) albo bezpośrednio – zapraszamy do siedziby  do Centrum Psychoonkologii Unicorn (ul. Zielony Dół 4).

:: Fanimani ::

Dzięki temu serwisowi możesz nam pomóc robiąc zakupy online. Kupujesz wybraną rzecz w jednym ze sklepów uczestniczących w akcji (www.fanimani.pl/sklepy/) i wskazujesz  nas jako organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje nam część swojego zysku. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Wejdź na stronę fanimani kliknij „wspieraj nas”, zainstaluj przypominajkę i rozpocznij zakupy!

 

:: Idea Fair Play ::

Znajdziecie nas także na platformie Idea Fair Play. Jeśli kupicie przez nią ubezpieczenie, część kwoty zostanie przekazana na naszą działalność!  Zobaczcie jakie to proste!
www.ideafairplay.pl/stowarzyszenieunicorn

 

:: CRS, czyli odpowiedzialny biznes :: 

Wszelkie propozycje, rozpatrujemy indywidualnie starając się dopasować misję Partnera, do naszych działań, tak aby wzajemna współpraca, której efektem będzie akcja lub też stałe partnerstwo  sprawiało radość i dawało wymierne efekty.

:: „Sky is the limit” :: 

Jeśli masz propozycję współpracy, która nie mieści się w powyższych „ramach” – skontaktuj się z nami – na takie propozycje, również jesteśmy otwarci!