WARSZAWA: Warsztaty relaksacyjne „Świadomy oddech”

Zapraszamy na stacjonarne warsztaty relaksacyjne pn. „Świadomy oddech” w Centrum Psychoonkologii UNICORN w Warszawie!

Techniki oddechowe, czyli specjalne sposoby oddychania w świadomy sposób, pomagają redukować stres, radzić sobie z trudnymi emocjami, a także wspierać funkcjonowanie naszego organizmu. Te metody – nazywane też technikami relaksu, wydają się być tak proste, że trudno uwierzyć w ich skuteczność. Jednak wiele osób, które próbowało z nich skorzystać ma sporo trudności w zbudowaniu tej umiejętności. Nie chodzi tu o umiejętność oddychania samą w sobie, która polega na nabieraniu i wypuszczaniu powietrza, tylko TAKIEGO ODDYCHANIA, który wnosi SPOKÓJ do naszego ciała i życia.

Podczas zajęć będziemy pracować nad zbudowaniem Nawyku Świadomego Oddychania, który przywraca naszemu organizmowi stanu równowagi wszystkich układów i funkcji. Jest to ważne w życiu codziennym, ale szczególnie w trudnych momentach, kiedy odczuwamy stres, niepokój czy lęk.

Każde spotkanie będzie składać się z trzech elementów:
– krótkiego wstępu z elementami nowej wiedzy teoretycznej,
– sesji oddechowej prowadzonej z instrukcją głosową,
– części przeznaczonej na pytania i odpowiedzi.


Prowadzący:

Ewa Lewandowska – psycholog z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowany terapeuta simontonowski. W ostatnich latach specjalizuje się w pracy  z osobami w kryzysie, szczególnie w obszarze wspierania procesów zdrowienia w sytuacji poważnych chorób. Z osobami z diagnozą onkologiczną pracuje z wykorzystaniem programu Carla O. Simontona, który jest jak mapa w podróży na ścieżce zdrowia. Od kilku lat praktykuje Qigong oraz praktyki oddechowe, które uważa za efektywny sposób na uzyskanie relaksu, równowagi i odbudowania swoich sił witalnych.


Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbywają się w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie (ul. Piękna 19 B, Warszawa).

Terminy i godziny zajęć:
WARSZTAT (14-28 października 2021 r.)
14 października 2021 r. – 18.15-19.45
21 października 2021 r. – 18.15-19.45
28 października 2021 r. – 18.15-19.45


Dla kogo? 
Warsztaty (3 spotkania – 6 godzin szkoleniowych) przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich bliskich oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zajęć.

Inwestycja
Warsztat jest częściowo współfinansowany przez uczestników. Łączny koszt uczestnictwa wynosi 120 zł + 23% vat (20 zł + vat za godzinę szkoleniową), czyli 147,60 zł.


Zapisz się!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Odezwiemy się i potwierdzimy zapis lub poinformujemy o wpisie na listę rezerwową na wskazany termin.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM uczestnictwa w zajęciach. Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie przez FORMULARZ ZAPISU.

Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl 


Organizatorzy: