WARSZAWA: Warsztaty relaksacyjne Qigong

Zapraszamy serdecznie na stacjonarne warsztaty relaksacyjne Qigong!

Qigong to stara chińska praktyka wspierania zdrowia. Wygląda jak ćwiczenia fizyczne wykonywane bardzo powoli. W istocie jest świadomą pracą, która koordynuje ruch ciała, oddech i myśli. Harmonizuje sferę fizyczną, emocjonalną i duchową. Relaksuje, uwalnia niezdrowe myśli i emocje.

FORMA „OCZYSZCZANIE ORGANÓW” i De RUI
Forma „Oczyszczanie organów” to praktyka, która wspiera naturalny proces detoksykacji organizmu, budowania stanu relaksu i harmonii. Nauczysz się formy ruchu, praktyki świadomego oddechu i budowania stanu relaksu. System De RUI składa się z prostych ćwiczeń rozluźniających, rozciągających, ćwiczeń na koncentrację oraz ćwiczeń medycznych, służących uzyskiwaniu zdrowia i ogólnej sprawności.

Jeśli chcesz się dowiedzieć się, jak się dogłębnie zrelaksować i pozbyć się niezdrowych myśli, nauczyć się radzić sobie z trudnymi emocjami, które zaburzają spokój, to jest doświadczenie dla Ciebie!

Korzyści z udziału w zajęciach:
• nowa wiedza i umiejętności pracy z ciałem, emocjami i umysłem,
• trzy popołudnia relaksu i dobrej zabawy z korzyścią dla zdrowia,
• odkrywanie nowych sposobów na wprowadzenie do swojego życia więcej spokoju, harmonii i radości oraz zmniejszenia stresu!


Prowadzący warsztaty:

Ewa Lewandowska – psycholog z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowany terapeuta simontonowski. W ostatnich latach specjalizuje się w pracy  z osobami w kryzysie, szczególnie w obszarze wspierania procesów zdrowienia w sytuacji poważnych chorób. Z osobami z diagnozą onkologiczną pracuje z wykorzystaniem programu Carla O. Simontona, który jest jak mapa w podróży na ścieżce zdrowia. Od kilku lat praktykuje Qigong pod okiem Mistrzów (Marcus Bongard – system De Rui i Sześć Tajemnych Słów; Francesco Garripoli – Oczyszczanie Organów), który uważa za efektywny sposób na uzyskanie relaksu, równowagi i odbudowania swoich sił witalnych.


Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbywają się w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie (ul. Piękna 19 B, Warszawa).

Terminy i godziny zajęć:
WARSZTAT (14-28 października 2021 r.)
14 października 2021 r. – 15.30-18.00
21 października 2021 r. – 15.30-18.00
28 października 2021 r. – 15.30-18.00


Dla kogo? 
Warsztaty (3 spotkania – 10 godzin szkoleniowych) przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich bliskich oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zajęć.

Inwestycja
Warsztat jest częściowo współfinansowany przez uczestników. Łączny koszt uczestnictwa wynosi 180 zł + 23% vat (18 zł + vat za godzinę szkoleniową), czyli 221,40 zł.


Zapisz się!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Odezwiemy się i potwierdzimy zapis lub poinformujemy o wpisie na listę rezerwową na wskazany termin.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM uczestnictwa w zajęciach. Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie przez FORMULARZ ZAPISU.

Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl 


Organizatorzy: