WARSZAWA: „Medytacja w ruchu – odkryj taniec według 5 Rytmów” – warsztaty relaksacyjne

Zapraszamy na stacjonarne warsztaty relaksacyjne z psychologiem pt. „Medytacja w ruchu – odkryj taniec według 5 Rytmów” w Warszawie!

Zapraszamy do medytacji w ruchu – w tańcu improwizowanym, spontanicznym.

Skorzystamy z metody stworzonej przez Gabrielle Roth, która zaprasza do improwizacji i autentycznego ruchu przy muzyce, dzięki czemu przywracamy jedność psyche i ciała. Tańczymy pięć rytmów (Flowing, Staccato, Chaos, Lyric, Stilness) i odkrywamy mapę swoich emocji, uczuć i doświadczenia ich w ruchu. Nie potrzeba żadnych umiejętności tanecznych, ani nawet lubić tańczyć. Często osoby tutaj dopiero odkrywają przyjemność w ruchu własnego ciała. Nie ma znaczenia ani wiek, ani kondycja fizyczna, bo dopasowujemy się do własnych ograniczeń. Jedyne co jest potrzebne, to otwartość i ciekawość siebie.

Program warsztatów:

  1. Wstęp i rozgrzewka
  2. Przejście przez 1 falę
  3. Budowanie mapy ciała i emocji
  4. Odkrywanie ograniczeń w ciele i blokujących przekonań
  5. Zmiana map ruchu i mentalnych blokad
  6. Uwalnianie blokujących napięć i emocji
  7. Integracja własnych doświadczeń


Na zajęcia wystarczy zabrać ze sobą wygodne ubranie oraz miękkie obuwie lub skarpety do tańca na boso.


W ramach warsztatu zapewniamy przerwę kawową – napoje, owoce oraz drobne przekąski.


Prowadzący:

Ewa Lewandowska – psycholog z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowany terapeuta simontonowski. W ostatnich latach specjalizuje się w pracy  z osobami w kryzysie, szczególnie w obszarze wspierania procesów zdrowienia w sytuacji poważnych chorób. Z osobami z diagnozą onkologiczną pracuje z wykorzystaniem programu Carla O. Simontona, który jest jak mapa w podróży na ścieżce zdrowia. Od kilku lat praktykuje Qigong oraz praktyki oddechowe, które uważa za efektywny sposób na uzyskanie relaksu, równowagi i odbudowania swoich sił witalnych.


Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbywają się w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie (ul. Piękna 19 B, Warszawa).

Terminy:

6 czerwca 2024 r., godz. 9.30 – 15.30


Dla kogo?

Jednodniowy warsztat przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematyką zajęć.


Zapisz się!

Warsztat jest częściowo współfinansowany przez uczestników. Koszt uczestnictwa od osoby wynosi 200 zł + 23% vat, czyli 246 zł. Pozostałe koszty organizacji warsztatu pokrywa Fundacja Unicorn. Zapisy na warsztaty odbywają się przez FORMULARZ ZAPISU.

W ciągu kilku dni odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM uczestnictwa w zajęciach.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie zapisz-sie_11.png

Więcej informacji: fundacja@unicorn.org.pl