KRAKÓW: Zajęcia ruchowe dla pacjentów onkologicznych

Serdecznie zapraszamy pacjentów onkologicznych i ich bliskich do udziału
w bezpłatnych zajęciach ruchowych, które poprowadzi Katarzyna Cebulska.

Zajęcia realizowane są w ramach projektu Krakowskie Centrum Psychoonkologii
i przeznaczone są dla mieszkańców Krakowa.

Ćwiczenia fizyczne poprawiają sprawność psychofizyczną, ułatwiając i przyspieszając powrót do pełnej aktywności życiowej, wspomagają leczenie choroby nowotworowej, zwiększając odporność organizmu oraz poprawiając stan psychiczny. Wszystkie badania wskazują, że osoby aktywne i sprawne fizycznie mają znacznie mniejsze, nawet o 50 proc., ryzyko wystąpienia choroby nowotworowej, jej nawrotu lub przedwczesnej śmierci. Korzyści te można uzyskać dzięki systematycznej aktywności fizycznej.
/za: zdrowie.pap.pl /

O PROWADZĄCEJ:

Katarzyna Cebulska – instruktor zajęć ruchowych, trener therapy fitness i kinezyprofilaktyki, od wielu lat prowadzi w Stowarzyszeniu UNICORN zajęcia ruchowe m.in. pilates, stretching oraz elementy jogi terapeutycznej.

Terminy zajęć:
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 17.00 w Centrum Psychoonkologii UNICORN przy ul. Zielony Dół 4 Krakowie.

Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin, mieszkańców Krakowa. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia.
Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ:

FORMULARZ ZAPISU (WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA)