KRAKÓW: Pilates

Serdecznie zapraszamy pacjentów onkologicznych i ich bliskich do udziału
w bezpłatnych zajęciach pilates, które poprowadzi Anna Leszczyńska.

Zajęcia realizowane są w ramach projektu Krakowskie Centrum Psychoonkologii
i przeznaczone są dla mieszkańców Krakowa.

W tym wyjątkowym czasie warto zadbać o swoje ciało. Trening fizyczny wzmacnia odporność, ale również doskonale wpływa na naszą psychikę.

Pilates to system ćwiczeń fizycznych, który został wymyślony na początku XX w. przez Josefa Humbertusa Pilatesa. Jego celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała dzięki pracy z wykorzystaniem różnych sprzętów oraz ciężaru własnego ciała.  System łączy jogę, balet oraz ćwiczenia izometryczne.

Ćwiczenia wpływają pozytywnie na wzmocnienie mięśni, odciążenie kręgosłupa, poprawę postawy, uelastycznienie ciała, obniżenia poziomu stresu i napięcia.

Trener:
Anna Leszczyńska / Senior trener – instruktor metody „PILATES” z wieloletnim doświadczeniem. Fanka i miłośniczka metody Pilates. Ukończyła międzynarodową szkołę pilates „MK-PILATES” zdobywając dyplom międzynarodowy. Certyfikowany nauczyciel metody Pilates: Michael King Pilates (Michael King, Malcolm Muirhead, Basia Trylska-Nowakowska), Balanced Body (Angelika Knapik-Mirek), Pilates C.A.R.E.S, Diamond Academy oraz International bodyART Elite Instructor (Robert Steinbacher, Alexa Le, Marta Tymoszewicz-Bednarz). Egzaminator w Michael King Pilates Poland.  Ukończyła również międzynarodowe szkolenie z Kathy Corey – breast cancer CARE pilates. Jest to szkolenie dedykowane dla kobiet po amputacji piersi lub dla kobiet w trakcie leczenia. Pracuje używając metody Pilates oraz różnych innych technik nabytych na szkoleniach oraz w czasie długoletniej pracy z ludźmi z różnymi schorzeniami. Jako profesjonalny instruktor koncentruje się na znalezieniu balansu pomiędzy wysiłkiem, a relaksem.

Terminy zajęć:
Zajęcia trwać będą 90 minut i odbywać się będą w piątki w godz. 18.00-19.30. Na pierwsze zajęcia zapraszamy w piątek 8 października :).

Zajęcia odbywać się będą w Centrum Psychoonkologii UNICORN przy ul. Zielony Dół 4 w Krakowie.

Dla kogo?
Zajęcia przeznaczone są dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin, mieszkańców Krakowa. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia.

Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ:
FORMULARZ ZAPISU (WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA)

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.