KRAKÓW: warsztaty online: „Plany, postanowienia, nadzieje…”

Warsztat realizowany jest w ramach projektu Krakowskie Centrum Psychoonkologii
i przeznaczony jest dla mieszkańców Krakowa.

Co pomaga realizować potrzeby i zamierzenia, co motywuje do zmian prozdrowotnych w stylu życia?

Czy zdarzało Ci się wiedzieć jakie zmiany w życiu chcesz wprowadzić, ale Twoje sposoby ich wdrożenia okazywały się nieskuteczne? Co pomaga realizować nasze zamierzenia i potrzeby?

Zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiesz się jak wprowadzić prozdrowotne zmiany w swoim życiu i motywować się do ich utrzymania.

Program:

  • motywacja – czym jest? – różne koncepcje motywacji,
  • niesieni: Lękiem? Złością? Nadzieją?
  • tylko słowa? – muszę, trzeba, powinnam, chcę, decyduję, wybieram,
  • plany i zmiany w oparciu o cenione wartości, misja i wizja osobista,
  • zachowania prozdrowotne – jak wybrać, jak je planować?
  • plany, zmiany – jak nie przeciążyć systemu poznawczego – efekt rykoszetu,
  • opór – co warto o nim wiedzieć i jak sobie z nim radzić?

Trener:

Edyta Krzysztof – psycholog, psychotraumatolog, certyfikowany trener II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nauczyciel akademicki (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna). Trener i nauczyciel w Szkole Trenerów INTRA, STABI i w Krajowej Szkole Administracji Publicznej w Warszawie. Prowadzi treningi i szkolenia z zakresu kompetencji psychospołecznych w organizacjach, jak również treningi rozwojowe z zakresu m.in. komunikacji międzyludzkiej, rozwiązywania konfliktów, asertywności, zarządzania czasem,

kreatywności, wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem, zachowań prozdrowotnych. Z Unicornem związana od 2007 roku. Zajmuje się warsztatami psychoedukacyjnymi i indywidualną pomocą psychologiczną.

Gdzie i kiedy?
Warsztaty będą prowadzone online. Aby uczestniczyć w warsztatach, potrzebny jest komputer (lub telefon komórkowy, tablet) z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zajęcia będą prowadzone w małych grupach umożliwiających budowanie relacji, zaufania i rozwoju. Warunkiem koniecznym jest rezerwacja czasu tak, aby móc uczestniczyć we wszystkich spotkaniach w ramach danego warsztatu.

TERMINY ZAJĘĆ:
29 listopada (wtorek) godz. 9.00-13.00
30 listopada (środa) godz. 9.00-13.00

Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin, mieszkańców Krakowa. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia.
Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ:

FORMULARZ ZAPISU (WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA)

Odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.