KRAKÓW: warsztaty online: „Jak w trakcie choroby nowotworowej zmienić nawyki żywieniowe”

Zapraszamy na warsztaty online: „Jak w trakcie choroby nowotworowej zmienić nawyki żywieniowe w zgodzie z potrzebami ciała i umysłu”!

Warsztat realizowany jest w ramach projektu Krakowskie Centrum Psychoonkologii
i przeznaczony jest dla mieszkańców Krakowa.

Podczas warsztatów:

  • popatrzymy na to, jakie nawyki żywieniowe utrudniają proces zdrowienia,
  • zastanowimy się w jaki sposób patrzeć na siebie, swój organizm, jego potrzeby aby wspierać go w walce z chorobą,
  • opowiemy jak dbać o najważniejsze narządy, które mogą pomóc uruchomić naturalne procesy zdrowienia oraz jak ograniczać negatywne skutki leczenia,
  • określimy przekonania, które utrudniają podjęcie koniecznej zmiany i inne przeszkody, które stoją na drodze ku zdrowiu.

A wszystko to z szacunkiem dla wyjątkowej sytuacji, w której się znajdujesz, indywidualnych możliwości, potrzeb.

Warsztaty będą trwały w sumie 12 godzin – cztery spotkania po 3 godziny. Uczestnicy otrzymają przed warsztatami ankietę, którą wypełniają – będzie ona przedmiotem analizy podczas spotkania. Po pierwszych dwóch spotkaniach otrzymają  materiały podsumowujące spotkanie oraz motywujące do dokonywania zmian.

Prowadząca warsztaty:

Magdalena Jarzębowska – psycholog, psychodietetyk, trener warsztatów psychologicznych. Od kilkunastu lat pracuje nad zmianą nawyków z osobami z nadwagą i otyłością, od trzech lat pomaga oswoić nową rzeczywistość osobom chorym na raka. Łączy wiedzę z zakresu psychologii i dietetyki – by ciało i umysł traktować jako nierozerwalną całość.

Gdzie i kiedy?
Warsztaty będą prowadzone online. Aby uczestniczyć w warsztatach, potrzebny jest komputer z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zajęcia będą prowadzone w małych grupach. Warunkiem koniecznym jest rezerwacja czasu tak, aby móc uczestniczyć we wszystkich spotkaniach w ramach danego warsztatu.

TERMINY ZAJĘĆ:
CZĘŚĆ PIERWSZA:
28 września (poniedziałek) godz. 18.00-21.00
29 wrzesnia (wtorek) godz. 18.00-21.00

CZĘŚĆ DRUGA:
26 października (poniedziełek) godz. 18.00-21.00
27 października (wtorek) godz. 18.00-21.00

Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin, mieszkańców Krakowa.

Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów będą mogły skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich jednak pierwszeństwo udziału będą miały osoby z diagnozą choroby.

Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ:

FORMULARZ ZAPISU (WYŁACZENIE DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA)

Odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.