KRAKÓW: Terapia Simontonowska dla Absolwentów

Zapraszamy Państwa do Krakowa na stacjonarne warsztaty  dla Absolwentów Terapii Simontonowskiej. Warsztaty stworzą pole do wymiany doświadczeń  między uczestnikami przy wsparciu terapeutki Terapii Simontonowskiej Iwony Nawary. Spotkanie będzie okazją do rozwijania  i ugruntowywania umiejętności pracy nad  Nowym Stylem Życia. 

Każdy potrzebuje czasu i przestrzeni, by zintegrować i ugruntować doświadczenie jakie wnosi w życie  choroba onkologiczna u siebie czy bliskiej osoby. Proces zdrowienia – to długofalowe wyzwanie, aby nauczyć się stawiać czoła silnym emocjom i przekierowywać energię  życiową na budowanie zaufania do samego siebie i wiary w inteligencję własnego ciała. 

W planie 6 dniowych warsztatów:
– grupowe zajęcia psychologiczne
– indywidualne konsultacje
– zajęcia z dietetykiem
– zajęcia ruchowe
– zajęcia integracyjne.

TERMIN:
10-15 grudnia 2023 r.

KOSZT UDZIAŁU w warsztatach wynosi 1537,50 zł (w tym 23% VAT).
Kwota ta obejmuje udział w zajęciach, zakwaterowanie oraz wyżywienie.


Prowadząca warsztaty:

Iwona Nawara – specjalista psychologii klinicznej, psychoonkolog, terapeuta, superwizor i trener Terapii Simontonowskiej oraz Racjonalnej Terapii Zachowania.ZAPISY: Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach stacjonarnych, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Odezwiemy się i potwierdzimy zapis lub poinformujemy o wpisie na listę rezerwową.

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem: REGULAMIN UDZIAŁU W ZAJĘCIACH. Zapis na warsztaty jest równoznaczny z zapoznaniem się oraz akceptacją jego treści.

Ilość miejsc ograniczona o przyjęciu na turnusy decyduje kolejność zgłoszeń.


Po otrzymaniu informacji, że zostali Państwo wpisani na interesujący Państwa termin turnusu prosimy o wpłatę. Przelew powinien zawierać opis: udział w turnusie w dniach: ……………………… 2023 r.

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie UNICORN
ul. Zielony Dół 4
30-228 Kraków

nr konta: 30 1750 1048 0000 0000 2732 9489