KRAKÓW: Rodzic, Dziecko, Dorosły w nas – co warto wiedzieć o koncepcji Erica Berne’a, żeby zdrowiej się komunikować i być w relacjach?

Warsztat realizowany jest w ramach projektu Krakowskie Centrum Psychoonkologii
i przeznaczony jest dla mieszkańców Krakowa.

Jeśli chcesz lepiej zrozumieć siebie i swoje relacje z innymi i szukasz praktycznych narzędzi do poprawy jakości swojego życia – to zapraszamy serdecznie na warsztaty z psychologiem, które są oparte na renomowanej metodzie terapeutycznej – Analizie Transakcyjnej (AT) Erica Berne’a

Analiza transakcyjna (AT) to teoria osobowości i metoda terapeutyczna opracowana przez Erica Berne’a w latach 50. i 60. XX wieku. Główne założenie AT to to, że ludzie działają w trzech stanach ego: Dziecko, Dorosły i Rodzic. Każdy z tych stanów ego ma swoje charakterystyczne myślenie, uczucia i zachowania.

Co zyskasz uczestnicząc w naszych warsztatach?

  • Lepsze zrozumienie siebie: Poznasz główne koncepcje AT i dowiesz się, jak trzy stany ego: Dziecko, Dorosły i Rodzic wpływają na Twoje myślenie, uczucia i zachowanie.
  • Rozwój zdrowszych relacji: Nauczysz się rozpoznawać negatywne wzorce komunikacji i zachowania, które utrudniają Ci budowanie satysfakcjonujących relacji z innymi, oraz otrzymasz narzędzia do ich zmiany.
  • Praktyczne strategie zmiany: Nasze warsztaty skupiają się na praktycznych ćwiczeniach i technikach, które pomogą Ci zidentyfikować i zmienić niezdrowe wzorce myślenia i zachowania.
  • Wsparcie i zrozumienie: Będziesz miał/a możliwość pracy z doświadczonym psychologiem, który zapewni Ci wsparcie, zrozumienie i bezpieczne środowisko do eksploracji i wzrostu osobistego.

Trener:

Edyta Krzysztof – psycholog, psychotraumatolog, certyfikowany trener II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nauczyciel akademicki (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna). Trener i nauczyciel w Szkole Trenerów INTRA, STABI i w Krajowej Szkole Administracji Publicznej w Warszawie. Prowadzi treningi i szkolenia z zakresu kompetencji psychospołecznych w organizacjach, jak również treningi rozwojowe z zakresu m.in. komunikacji międzyludzkiej, rozwiązywania konfliktów, asertywności, zarządzania czasem,

kreatywności, wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem, zachowań prozdrowotnych. Z Unicornem związana od 2007 roku. Zajmuje się warsztatami psychoedukacyjnymi i indywidualną pomocą psychologiczną.

MIEJSCE:
Sala gimnastyczna przy Centrum Psychoonkologii UNICORN, ul. Zielony Dół 4 w Krakowie

Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin, mieszkańców Krakowa. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Zajęcia będą prowadzone w małych grupach umożliwiających budowanie relacji, zaufania i rozwoju.

TERMIN ZAJĘĆ:
17 maja 2024 r. (piątek) godz. 15.00-20.00.

Zapisz się!
13.05. : BRAK MIEJSC: aby się zapisać na listę rezerwową wypełnij FORMULARZ ZAPISU.

Odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.