Czterodniowe warsztaty realizujące pełny program Terapii Simontonowskiej w Warszawie!

Zapraszamy serdecznie na warsztat „Jak radzić sobie z emocjami w chorobie i wzmacniać swój układ odpornościowy? Jak mądrze się wspierać i podnosić jakość swojego życia? –  czterodniowe warsztaty realizujące pełny program Terapii Simontonowskiej”, który odbędzie się w od 17 do 20 grudnia 2017 r. w Warszawie!

Tematyka warsztatu:
Osobom chorującym często towarzyszy zagubienie, osamotnienie, bezradność, lęk. Nie wiedzą, co robić dalej i gdzie szukać pomocy. Świat po diagnozie trzeba ułożyć na nowo. Wielu pacjentów posiada niezdrowe przekonania i postawy wobec swojej choroby, które powodują wysoki poziom dystresu emocjonalnego. Podczas warsztatu nacisk zostanie również położony na pracę nad aktywną postawą chorego w trakcie leczenia, modyfikację stylu życia w celu zmniejszenia ryzyka nawrotu nowotworu oraz szeroko pojętej profilaktyki. 
Terapia Simontonowska (TS) jest programem dr Carla Simontona składającym się metod i technik poznawczo-behawioralnych o dowiedzionej skuteczności. Ideą programu jest praktyczna pomoc w kształceniu umiejętności służących radzeniu sobie z życiowym kryzysem i bólem emocjonalnym, a także zwiększaniu komfortu życia. Terapia Simontonowska stanowi uzupełnienie konwencjonalnego leczenia onkologicznego i jest z powodzeniem stosowana w licznych ośrodkach onkologicznych na całym świecie (m.in. USA, Japonia, Szwajcaria, Niemcy, Holandia). Praca z przekonaniami pozwala na poprawę funkcjonowania emocjonalnego, poprawę jakości życia, a także osiąganie lepszych wyników w terapii!

Warsztat poprowadzi Iwona Nawara – specjalista psychologii klinicznej, psychoonkolog, terapeuta, superwizor i trener Terapii Simontonowskiej oraz Racjonalnej Terapii Zachowania. Trener psychoonkologii. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Współorganizator i wykładowca na podyplomowych studiach podyplomowych „Psychoonkologia
w praktyce klinicznej” MCKP UJ oraz Dyrektor Centrum Psychoonkologii Unicorn.

Miejsce: Centrum Szkoleniowe ul. Freta 20/24a, Warszawa

Zajęcia odbędą się w następujących terminach:
17 grudnia 9.00-13.00 i 15.00-18.00
18 grudnia 9.00-13.00 i 15.00-18.00
19 grudnia 9.00-13.00 i 15.00-18.00
20 grudnia 9.00-15.00
Bardzo prosimy o rezerwację czasu tak, aby móc uczestniczyć we wszystkich spotkaniach w ramach warsztatu.

Dla kogo?
Kurs terapeutyczny przeznaczony jest dla osób chorujących przewlekle i osób wspierających. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały warsztatowe, zestaw ćwiczeń do indywidualnej pracy oraz certyfikat. Cena 150 zł obejmuje czterodniowe szkolenie, materiały warsztatowe oraz przerwy kawowe.

W warsztacie wziąć udział może również dwie osoby szkolące się na terapeutów. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad takiego uczestnictwa, prosimy o kontakt.

Zapisz się!
telefon: 723-676-979
mail: elz.murias@gmail.com
termin: 10.12.2017 r.
W kursie terapeutycznym udział wziąć może maksymalnie 14 osób. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku niezabrania grupy warsztatowej, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia z tygodniowym wyprzedzeniem.

 


Organizatorzy: