WARSZAWA: Bezpłatne zajęcia relaksacyjne – Praktyka Codziennej Radości Bez Powodu

Zapraszamy na zajęcia relaksacyjnePraktyka Codziennej Radości Bez Powodu
w Centrum Psychoonkologii UNICORN w Warszawie!

O zajęciach
Zajęcia pn. Praktyka Codziennej Radości Bez Powodu są dla wszystkich, bez względu na stan rozciągnięcia. Mają na celu rozwinięcie umiejętności odpoczynku we własnym ciele z życzliwością i szacunkiem dla własnych ograniczeń. Stan relaksu stwarza bezpieczną przestrzeń do nawiązania komunikacji z własnym ciałem, uruchomienia informacyjności i przeprogramowania myślenia. Udział w zajęciach daje szansę na zamianę perspektywy spojrzenia na własne ciało i odkrywanie jego możliwości w procesie zdrowienia. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach.

Na zajęcia prosimy zabrać ze sobą miękkie, wygodne ubranie oraz ciepłe skarpetki. Zapewniamy niezbędny sprzęt do ćwiczeń. Gdyby ktoś z Państwa chciał jednak korzystać z własnej maty, koca, poduszki, prosimy o wzięcie ich ze sobą.

Prowadząca:

Jolanta Maria Sanak – jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas, dziennikarką telewizyjną i scenarzystką, a od 2015 roku dyplomowanym coachem zdrowia. Od lat pasjonuje się odkrywaniem i pracą ze świadomością ciała, wspierając się wiedzą z różnych dziedzin nowego paradygmatu nauki – od anatomii energetycznej po fenomen pola kwantowego. Jej zainteresowania splotły się z doświadczeniem związanym z przebytą w 2009 roku depresją.

Dzięki indywidualnej praktyce jogi pod opieką Katarzyny Lubicz-Zaleskiej pracującej w oparciu o doświadczenie B.K.S Iyengara i Donny Farhi, przekonała się, jak świadoma praca z ciałem uwalnia procesy naprawcze i przywraca równowagę biochemiczą mózgu. Jest to narzędzie pomocnicze w mentalnej pracy na stresem i traumą. To doświadczenie okazało się dla niej fundamentalne i postanowiła swoje życie zawodowe poświęcić ludziom zmagającym się z trudnymi sytuacjami i pokazać im, jak przez pracę z ciałem mogą pomóc samym sobie. Od 2015 r. prowadzi zajęcia pod hasłem – Praktyka Codziennej Radości Bez Powodu.

Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbywają się w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie (ul. Piękna 19 B, Warszawa).
Najbliższe terminy:
– 26.11.2019 r. (wtorek), godz. 17.30-19.30
– 3.12.2019 r. (wtorek), godz. 17.30-19.30

Dla kogo?
W zajęciach mogą wziąć udział osoby chorujące onkologicznie oraz ich bliscy. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Z zajęć można skorzystać dowolną ilość razy.

Zapisy
Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy na zajęcia odbywają się wyłącznie przez FORMULARZ ZAPISU.


Organizatorzy: