4. Forum na Rzecz Pacjenta Onkologicznego

Serdecznie zapraszamy Państwa na 4. FORUM NA RZECZ PACJENTA ONKOLOGICZNEGO!

3 lutego zapraszamy na Dzień Otwarty Centrum Psychoonkologii Unicorn (ul. Zielony Dół 4), natomiast 4 lutego do Centrum Kongresowego ICE Kraków (ul. Konopnickiej 17).

Powszechność chorób nowotworowych sprawia, że warto wiedzieć, co zrobić w zetknięciu z diagnozą oraz jak pomóc sobie i swoim bliskim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką – osoby chore, ich bliskich, personel medyczny oraz studentów. Forum będzie okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń m.in. z zakresu medycyny, psychoonkologii, dietetyki czy rehabilitacji.

Celem ogólnopolskiego Forum jest stworzenie okazji do spotkania Pacjentów, ich bliskich, personelu medycznego różnych specjalności, studentów, a także instytucji, organizacji i firm, które praktycznie i aktywnie pomagają osobom dotkniętym problemem choroby nowotworowej – zarówno w temacie leczenia medycznego, pomocy psychologicznej, jak i każdego rodzaju wsparcia w leczeniu i powrocie do aktywności po chorobie.

3 lutego 2019 r., godz. 14.00-17.00 – Dzień otwarty Centrum Psychoonkologii UNOCORN (Kraków, ul. Zielony Dół 4)
– zwiedzanie Centrum Psychoonkologii UNICORN
– konsultacje psychoonkologiczne
– konsultacje dietetyczne
– konsultacje fizjoterapeutyczne
– warsztaty

4 lutego 2019 r., godz. 9.00-17.00 –  4. Forum na Rzecz Pacjenta Onkologicznego (Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Konopnickiej 17) 
Forum  rozpocznie się o godzinie 9.00 częścią warsztatową (21 warsztatów dotyczących psychologii, dietetyki, rehabilitacji, medycyny), a od 13.00 – 17.00 zaplanowana jest sesja główna, podczas której wystąpią m.in. Barbara i Jerzy Stuhrowie, Prof. Krystyna de Walden-Gałuszko, dr Mariusz Wirga, Dariusz Duma oraz Szymon Hołownia.

Szczegółowy plan wkrótce na  www.onkoforumkrakow.pl/

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Unicorn oraz Prezydent Miasta Krakowa.

Wstęp wolny!