Dawid Podsiadło – 20-lecie Stowarzyszenia Unicorn

Spędź wyjątkowy wieczór z Dawidem Podsiadło, daj się oczarować jego muzyce i pomóż dzieciom i dorosłym chorującym onkologicznie!

Zapraszamy na jedyny taki charytatywny koncert Dawida Podsiadło z okazji 20-lecia Stowarzyszenia UNICORN. Kupując bilet nie tylko zapewniasz sobie niezapomniane wrażenia artystyczne, ale przede wszystkim pomagasz dzieciom i dorosłym chorującym onkologicznie!

Dawid Podsiadło to obecnie jeden z najsłynniejszych muzyków w Polsce. Jego wydany w ubiegłym roku album „Małomiasteczkowy” pokrył się Potrójną Platyną w ciągu dwóch miesięcy sprzedaży, a „Małomiasteczkową Trasę” widziało w sumie ponad 100 tysięcy fanów. Na pierwszą część nadchodzących koncertów „Wielkomiejski Tour” bilety wyprzedały się w 4 minuty. Niedawno artysta otrzymał Paszport Polityki w kategorii Muzyka popularna.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie, w którym osoby chorujące na raka i ich bliscy otrzymują bezpłatne wsparcie psychologiczne.

Bilety w cenie: od 169 zł 
Bilety dostępne: www.ebilet.pl/muzyka/pop/dawid-podsiadlo-koncert/ od 16.01.2019 r., godzina 11.00.

FB: https://www.facebook.com/events/612583599196952/

Serdecznie zapraszamy!