Zdejmij z siebie ciężar diagnozy

 

Właśnie ruszyła nasza kampania społeczna „Zdejmij z siebie ciężar diagnozy”! Kampania zwraca uwagę na potrzebę pomocy psychoonkologicznej i wspiera nasze działania. Jerzy Stuhr stał się twarzą całej akcji wcielając się w rolę osoby „przygniecionej” ciężarem diagnozy.

Wraz z chorobą nowotworową pojawia się rozpacz, strach, samotność i inne trudne emocje. Sięgając po wsparcie psychologiczne można zdjąć z siebie ciężar diagnozy i wspomóc organizm w procesie zdrowienia.

Rehabilitacja w chorobie nowotworowej to nie tylko rehabilitacja medyczna czy fizjoterapeutyczna. Pomoc psychoonkologiczna jest ważnym elementem terapii nowotworowej. Nastawienie psychiczne jest istotne, ponieważ uaktywnia układ odpornościowy wspomagając efekt leczenia medycznego.
W trakcie leczenia niezbędne jest oczywiście wsparcie bliskich, ale pacjenci powinni też mieć szansę skorzystania z pomocy doświadczonych terapeutów. Nasze Stowarzyszenie organizuje dla chorych m.in. bezpłatne konsultacje z psychoonkologami oraz kilkudniowe warsztaty, dzięki którym łatwiej poradzić sobie z diagnozą.

Twórcą kampanii „Zdejmij z siebie ciężar diagnozy” jest Ambasada BC. Agencja zaprosiła do współpracy wiele podmiotów, które nieodpłatnie i z wielkim zaangażowaniem wzięły udział w realizacji tego charytatywnego projektu. Kampania została wyprodukowana przez Warsaw Production i będzie wyemitowana dzięki współpracy z domem mediowym Media People. Autorem zdjęć do spotu jest Mikołaj Syguda, za postprodukcję obrazu odpowiadało studio Film Garden, a za udźwiękowienie Efektura. Autorem zdjęć do form drukowanych jest Marek Straszewski.

Oficjalna strona kampanii:       www.zdejmijciezar.org

 

Zdejmij z siebie ciężar diagnozy. Sięgnij po bezpłatną pomoc psychoonkologiczną! 
Zgłoś się do nas!

tel. 12 425 11 02 | unicorn@unicorn.org.pl

Pomóż dzieciom i dorosłym chorym onkologicznie.

Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie UNICORN | KRS 0000 118 043

Zorganizuj zbiórkę na Facebooku!