WARSZAWA: Stres – wróg czy sprzymierzeniec? – warsztaty

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty psychologiczne pt. 
„Stres – wróg czy sprzymierzeniec? – czyli o tym, jak doskonalić umiejętność życia w stresie?”. Nowe odkrycia badawcze na temat stresu.

Motto spotkania: 
„Nie powstrzymasz fal ale możesz nauczyć się na nich surfować” /usłyszane/.

Podczas warsztatów:

Będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytanie: Co to znaczy „umieć się stresować” i jak to robić z pożytkiem dla siebie?

  • dowiesz się o nowych odkryciach naukowych na temat stresu, odkryciach, które zmieniają całkowicie spojrzenie na stres w życiu,
  • doświadczysz różnych momentów, które pozwolą Ci odkryć nowe sposoby na zarządzanie stresem w swoim życiu,
  • dasz sobie szansę by wpływać na jakość swojego życia.

Program zajęć:

  • OBALAMY MITY i PRZEKONANIA NA TEMAT STRESU

Właściwe rozumienie stresu może odmienić nasze życie. Najnowsze badania pokazują, że percepcja stresu jest równie ważna, a może nawet ważniejsza niż sam stres.

  • ZMIENIAMY SWOJE RELACJE ZE STRESEM

Nastawienie do stresu można zmienić.  Zmieniając sposób myślenia o danym doświadczeniu można wpływać na stany fizjologiczne ciała.

  • UCZYMY SIĘ „UMIEĆ STRESOWAĆ”

Zamiana zagrożeń na wyzwania, dostrzeganie sensu, troska i bliskość to niektóre sposoby na transformację naszych doświadczeń, by zaprzyjaźniać się ze stresem.


Warsztaty poprowadzi Beata Pachońska –  psycholog z 20-letnim doświadczeniem, psychoonkolog. Prowadzi warsztaty, szkolenia, konsultacje i indywidualne sesje psychologiczne. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Unicorn od 2011 r.

Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbędą się w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie (ul. Piękna 19 B, Warszawa). Bardzo prosimy o rezerwację czasu tak, aby móc uczestniczyć we wszystkich spotkaniach w ramach warsztatu. 
Terminy:
25-26 lutego 2020 r. (zajęcia w oba dni 9.00-15.00)


Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Odezwiemy się i potwierdzimy zapis lub poinformujemy o wpisie na listę rezerwową na wskazany termin. 

Dla kogo? 
Warsztat (16 godzin szkoleniowych) przeznaczony jest dla osób chorujących przewlekle i ich bliskich. Każdy uczestnik otrzyma materiały warsztatowe oraz certyfikat.  W trakcie warsztatu zapewniamy przerwę kawową.

Warsztat jest częściowo współfinansowany przez uczestników. Koszt uczestnictwa dla pacjentów i ich bliskich wynosi 184,50 zł (w tym 23% vat)Pozostałe koszty organizacji warsztatu pokrywa Fundacja Unicorn. 

Zapisz się!
Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM uczestnictwa w zajęciach. Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie przez
FORMULARZ ZAPISU.

Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl


Organizatorzy: