WARSZAWA: Praktyka codziennej radości bez powodu – zajęcia relaksacyjne

Zapraszamy na zajęcia relaksacyjne – „Praktyka codziennej radości bez powodu” w Centrum Psychoonkologii UNICORN w Warszawie!

O zajęciach
Zajęcia pn. „Praktyka codziennej radości bez powodu” są dla wszystkich, bez względu na stan rozciągnięcia. Mają na celu rozwinięcie umiejętności odpoczynku we własnym ciele z życzliwością i szacunkiem dla własnych ograniczeń. Stan relaksu stwarza bezpieczną przestrzeń do nawiązania komunikacji z własnym ciałem, uruchomienia informacyjności i przeprogramowania myślenia. Udział w zajęciach daje szansę na zamianę perspektywy spojrzenia na własne ciało i odkrywanie jego możliwości w procesie zdrowienia. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach.

Na zajęcia prosimy zabrać ze sobą miękkie, wygodne ubranie oraz ciepłe skarpetki. Zachęcamy do wzięcia własnej maty, koca, poduszki ze względów bezpieczeństwa.


Prowadząca:

Jolanta Szwajkowska – jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas, dziennikarką telewizyjną i scenarzystką, a od 2015 roku dyplomowanym coachem zdrowia. Od lat pasjonuje się odkrywaniem i pracą ze świadomością ciała, wspierając się wiedzą z różnych dziedzin nowego paradygmatu nauki – od anatomii energetycznej po fenomen pola kwantowego. Jej zainteresowania splotły się z doświadczeniem związanym z przebytą w 2009 roku depresją.

Dzięki indywidualnej praktyce jogi pod opieką Katarzyny Lubicz-Zaleskiej pracującej w oparciu o doświadczenie B.K.S Iyengara i Donny Farhi, przekonała się, jak świadoma praca z ciałem uwalnia procesy naprawcze i przywraca równowagę biochemiczą mózgu. Jest to narzędzie pomocnicze w mentalnej pracy na stresem i traumą. To doświadczenie okazało się dla niej fundamentalne i postanowiła swoje życie zawodowe poświęcić ludziom zmagającym się z trudnymi sytuacjami i pokazać im, jak przez pracę z ciałem mogą pomóc samym sobie. Od 2015 r. prowadzi zajęcia pod hasłem – „Praktyka codziennej radości bez powodu”.


Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbywają się w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie (ul. Piękna 19 B) w następujących terminach:

GRUPA/ TERMINTERMINY SPOTKAŃ
GRUPA 22 listopada – 13 grudnia 2022 r. (4 spotkania -wtorki)22 listopada – 17.30-19.30
29 listopada – 17.30-19.30
6 grudnia – 17.30-19.30
13 grudnia – 17.30-19.30
GRUPA 10-31 stycznia 2023 r. (4 spotkania -wtorki)10 stycznia – 17.30-19.30
17 stycznia – 17.30-19.30
24 stycznia – 17.30-19.30
31 stycznia – 17.30-19.30


Dla kogo?
Zajęcia przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematyką zajęć. Zapraszamy osoby doświadczające stresu, chorób przewlekłych – w tym choroby nowotworowej, ale również ich bliskich. Pomaganie nie jest łatwe. Ważne jest, by wiedzieć jak być pomocnym, radzić sobie z poczuciem bezsilności czy lepiej zarządzać własnymi emocjami.

Zajęcia odbędą się w małych kameralnych grupach (maksymalnie 5-6 osób).


Zapisz się!

Warsztaty są częściowo współfinansowane przez uczestników. Koszt uczestnictwa od osoby wynosi 340 zł + 23% vat, czyli 418,20 zł. Zapisy na warsztaty odbywają się przez FORMULARZ ZAPISU.

W ciągu kilku dni odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM uczestnictwa w zajęciach.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie zapisz-sie_11.png

Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl | tel. 602 129 125