Krakowskie Lato – wakacyjny odpoczynek w Krakowie

Zapraszamy na wakacyjny odpoczynek w Krakowie pn. „Krakowskie Lato”!

Zapraszamy do odkrywania Krakowa w porze, gdy wielu jego stałych mieszkańców ucieka w plener. Zapraszamy na zwiedzanie Krakowa z Agnieszką Trzaską – licencjonowaną przewodniczką po Krakowie, której miłość do tego miasta przerodziła się w zawód, który uwielbia. Agnieszka pokaże Kraków w taki sposób, aby odkrył swoje różne twarze – kobiecą, kabaretową, żydowską, królewską itd. Gwarantujemy, że będziecie zaskoczeni!

Ramowy plan warsztatów:
Dzień I –  rozpoczęcie pobytu, przywitanie grupy, omówienie programu
Dzień II – spacer po Starym Mieście – ciekawostki, plotki, znane postacie; wejście do Kościoła Mariackiego na odsłonięcie Ołtarza, Kraków królewski, wzgórze wawelskie, spacer nad Wisłą
Dzień III – czas wolny (dzień bez zorganizowanego zwiedzania)
Dzień IV – spacer po Kazimierzu żydowskim – kultura, tradycje, obyczaje, wejście do jednej z synagog, spacer przez kładkę w kierunku Podgórza, dawne getto, dawna fabryka Schindlera
Dzień V – czas wolny (dzień bez zorganizowanego zwiedzania)
Dzień VI – spacer przez Błonia i park Jordana, okolice ulicy Piłsudskiego, Krupniczej, Kraków secesyjny i literacki, pożegnanie z grupą: Mural Street Food Park na Krupniczej lub Chimera
Dzień VII – wyjazd uczestników

Pobyt obejmuje noclegi w Centrum Psychoonkologii Unicorn oraz dwa posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje), a przedostatniego dnia – śniadanie, obiad i wieczorne spotkanie w restauracji. Dodatkowo będzie możliwość uczestnictwa w zajęciach muzycznych oraz nordic walking w niektóre dni pobytu.


Osoba prowadząca warsztaty:

Agnieszka Trzaska – absolwentka romanistyki UJ. Kiedyś – głównie nauczycielka języka francuskiego w jednym z krakowskich LO, dzisiaj – przede wszystkim zakochana w Krakowie, licencjonowana przewodniczka po tym mieście, ale także pilotka wycieczek po Polsce dla turystów francuskojęzycznych, okazyjnie tłumaczka. Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez książek, bez gór ani bez psów, z naciskiem na pewnego Pedro rasy West.


Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbywać się będą w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie (ul. Zielony Dół 4) w dniach 24-30 lipca 2022 r.


Dla kogo? 
Warsztat przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematyką zajęć. Zapraszamy szczególnie osoby doświadczające choroby nowotworowej i innych chorób przewlekłych, ale również członków ich rodzin – bliskich.


Kwota udziału: 1300 zł + 23% VAT, czyli 1599 zł od osoby
Cena obejmuje udział w zajęciach, wyżywienie oraz noclegi w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie (ul. Zielony Dół 4, 30-228 Kraków). Nie ma możliwości uczestnictwa bez noclegu i wyżywienia.


Zapisy
Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach stacjonarnych, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Odezwiemy się i potwierdzimy zapis lub poinformujemy o wpisie na listę rezerwową.

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem: REGULAMIN UDZIAŁU W ZAJĘCIACH. Zapis na warsztaty jest równoznaczny z zapoznaniem się oraz akceptacją jego treści.