KORTEZ – CHARYTATYWNY KONCERT STOWARZYSZENIA UNICORN

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy charytatywny koncert KORTEZA na rzecz Centrum Psychoonkologii UNICORN!

KORTEZ oraz Stowarzyszenie UNICORN połączyli siły, aby wspierać pacjentów onkologicznych! 17 marca 2024 r. KORTEZ wraz z zespołem zagra wyjątkowy charytatywny koncert z okazji 25-lecia Stowarzyszenia UNICORN w Centrum Kongresowym ICE Kraków!

W trakcie rocznej przerwy w koncertach Kortez nagrał płytę „Naucz Mnie Tańczyć”, której premiera będzie miała miejsce 10 listopada 2023 r. W tym czasie zmienił się również skład zespołu, który pracował przy powstaniu nowego albumu i który będzie towarzyszył Kortezowi na scenie:
– Tomasz Duda – gitara, saksofon, klarnet basowy, flet,
– Aleksander Makowski – gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe,
– Tomasz Sołowiej – bębny,
– Tomasz Ziętek – instrumenty klawiszowe, trąbka.
Koncert będzie miał charakter siedzący i zostanie wyprodukowany przez West Koncerty. Na program koncertu złożą się utwory z nowej płyty „Naucz mnie tańczyć”, a także najpopularniejsze utwory Korteza. Co Kortez i jego zespół przygotują na ten wyjątkowy wieczór? Przekonajcie się sami!

Bilety na wydarzenie są już dostępne w serwisie eBilet.


Kupując bilet na koncert nie tylko zapewniasz sobie niezapomniane wrażenia artystyczne, ale przede wszystkim pomagasz dzieciom i dorosłym chorującym onkologicznie. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie, Warszawie oraz online – unikatowych na skalę Polski i Europy ośrodków, w których pacjenci i ich bliscy otrzymują wsparcie psychoonkologiczne oraz nabywają wiedzę z zakresu m.in. psychologii, medycyny, dietetyki, rehabilitacji oraz profilaktyki choroby nowotworowej.

Koncert będzie zwieńczeniem 8. Forum na Rzecz Pacjenta Onkologicznego, które odbędzie się w dniach 16-17 marca 2024 r. w Krakowie.

Z góry bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie! To dzięki Wam możemy pomagać!

Partnerzy wydarzenia:
Jazzboy, WEST koncerty, eBilet, LEVEL Technika Estradowa, BrokerSound, Ambasada Brand Communication.