„Kobiece inspiracje” – 4 marca 2018

„Kobiece inspiracje” – cykl motywacyjno-inspiracyjny dla wyjątkowych kobiet z wyjątkowymi kobietami

 

Zapraszamy Panie zainteresowane rozwojem, poszukujące lub doskonalące swoje ja, na spotkanie otwierające cykl „Kobiece inspiracje”, które mają być sposobnością do wymiany doświadczeń, wzajemnej motywacji i inicjowaniu ciekawych projektów. Chcemy, żeby zaproszone wspaniałe kobiety, podzieliły się swoją energią, doświadczeniami i osobistymi inspiracjami! Spotkanie otwierające ten cykl będzie wyjątkowym wydarzeniem, na które zapraszamy Wszystkie zainteresowane Panie. Czasami każda z nas potrzebuje wzoru, silnych, wspaniałych kobiet, które robią karierę, realizują swoje pasje i spełniają swoje marzenia.

Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączysz do nas! Zaprosiliśmy wybitne i wspaniałe prelegentki!
– Małgorzatę Biernacką
– Joannę Garbaczewską
– Kamilę Sidor
– Agnieszkę Wodzińską
– Joannę Popławską
Czekamy na Ciebie!

Miejsce: Centrum Psychoonkologii UNICORN
Kraków ul. Zielony Dół 4
Godz. 12:00-14:00
Na tę okoliczność przygotowaliśmy mały poczęstunek!

Prelegentki
Prowadząca:
Małgorzata Biernacka – właścicielka firmy konsultingowej specjalizującej się w tworzeniu strategii wzrostu dla firm. Ekspert ds. innowacji w biznesie przy Komisji Europejskiej w Brukseli. Stosuje sprawdzone techniki i uznane strategie, które wykorzystuje przy opracowaniu i wdrażaniu skutecznych programów sprzedaży i mądrych kampanii marketingowych. Dzięki temu jej klienci pozyskują nowych klientów szybciej i taniej, budują trwałe relacje z najważniejszymi klientami firmy i cieszą się ze zwiększonych przychodów. Przygodę z efektywnym marketingiem i sprzedażą rozpoczynała ponad 25 lat temu od pracy  w międzynarodowych agencjach reklamowych a później w działach marketingu i sprzedaży w wielonarodowych koncernach działających w Polsce i za granicą. Od ponad 20-lat zajmuje się mierzalnym marketingiem, który ma wpływ na biznes w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w nowych mediach, działaniach on-line oraz aktywności w mediach społecznościowych. Absolwentka Wydziału Marketingu i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz programu Executive MBA Leadership and Sustainability w Zurychu. Prywatnie zapalona podróżniczka, wielbicielka zwierząt i pożeraczka książek.  

Joanna Garbaczewska – Dyrektor sprzedaży czasopism w Agora SA. Joanna pracę w Agorze rozpoczęła we wrześniu 1993 r. jako handlowiec w warszawskim oddziale „Gazety Wyborczej”. Od stycznia 2003 r. pełniła rolę specjalisty do spraw promocji i rozwoju oferty ogłoszeniowej. W styczniu 2009 r. objęła stanowisko kierownika regionalnego w pionie prasy bezpłatnej , a we wrześniu 2009 r. – stanowisko dyrektora sprzedaży bezpośredniej prasy bezpłatnej w Agorze. W okresie od maja 2012 r. do grudnia 2013 r. pełniła funkcję dyrektora sprzedaży pionu prasy bezpłatnej. Przez ostatnie dwa lata pełniła rolę wydawcy „Metrocafe.pl” oraz zastępcy dyrektor wydawniczej pionu Czasopisma i prasa bezpłatna Agory. Aktualnie Joanna jest prężnie działającym Dyrektorem sprzedaży czasopism. Prywatnie Joasia jest dumną mamą Tymka i Kuby, miłośniczką dobrej muzyki, kina, kuchni i podróży. W wolnych chwilach remontuje, maluje, dekoruje, wykorzystując swoje niezwykłe wyczucie stylu i estetyki.

 Agnieszka Wodzińska – Wice-dyrektor Fundraisingu WWF Polska – największej, globalnej organizacji przyrodniczej. Od początku swojej kariery Agnieszka związana jest z tematem podróży i przyrody. Ostatnie 8 lat dedykowała organizacji, której misja i wartości są tożsame z jej własnymi. Od lat działa w obszarze marketingu, z sukcesami zarządza Zespołem i rok-rocznie przekracza zakładane cele organizacji. Doskonały project manager, wszechstronny szef. Nie ustaje w rozwoju swojej wiedzy i kompetencji. Jest wizytówką WWF Polska, dąży do formuły dialogu społecznego, transparentności i adekwatności działań organizacji w odniesieniu do lokalnych i globalnych potrzeb. Prywatnie mama dwóch wspaniałych chłopaków, wielbicielka podróży, pływania i dobrej literatury.

Kamila Sidor – social entrepreneur, public speaking trainer, tech startup lover and women supporter, przedsiębiorca społeczny, trenerka przemawiania publicznego, fascynatka kobiet i startupów technologicznych. Kamila Sidor jest przedsiębiorcą społecznym, mówczynią, współzałożycielką międzynarodowej społeczności Geek Girls Carrots oraz fundatorką Fundacji Carrots, która kontynuuje dzieło Geek Girls Carrots. Od trzech lat Sidor jest też trenerką przemawiania publicznego Speaking Carrots. Wspiera inicjatywy społeczne m.in. Link do Przyszłości mający na celu zachęcenie młodzieży do wyboru kariery w IT, a także Biznes w kobiecych rękach mający na celu wsparcia kobiet rozpoczynające swoje projekty biznesowe. Kamila jest inwestorem w startupie technologicznym Motivapps i zasiada w Radzie Programowej Fundacji Startup Poland. Miała swój udział w założeniu anglojęzycznego klubu mówców publicznych Speaking Elephants Toastmasters Club. Kamila jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2014 roku została wybrana do grupy 25 młodych liderów przez magazyn “Teraz Polska”. Została też Finalistką Konkursu Bizneswoman Roku 2013 i 2014 organizowanego przez Sukces Pisany Szminką.  Kamila znalazłam się też na liście „New Europe 100” – liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2016 roku znalazła się na liście najbardziej kreatywnych Polaków magazynu “Brief”, a także jest finalistką plebiscytu “Solidarna Kobieta 2016 roku” magazynu “Sens”. W 2017 roku Kamila została wybrana przez Departament Stanu do prestiżowego programu International Visitors Leadership Program dla przedsiębiorców społecznych w Stanach Zjednoczonych. Poza pracą medytuje, uprawia jogę, czyta przeróżne książki i podróżuje po świecie.

 Joanna Popławska – Założycielka i właścicielka firmy HOME FOR ME. Akredytowany Home Stager. Magister ekonomii. Ukończyła również podyplomowe studia na Politechnice Warszawskiej, na wydziale matematyki. Mimo, że od dzieciństwa interesowało ją urządzanie domów i mieszkań, to przygodę z wnętrzami zaczęła kilka lat temu. Zamiłowanie do tej branży przejęła po dziadku – warszawskim architekcie. Od dzieciństwa urządzała wszystkim mieszkania i wiecznie przemeblowywała własny pokój. Pierwsze umiejętności projektowania Wnętrz zdobyła w EDUCONCEPT podczas kursu projektowania. Biegle opanowała projektowanie graficzne w programie Archicad, ale ciągle jednak czegoś jej brakowało. Kursy z Home Stagingu z House Doctor – Ann Maurice były dopełnieniem wiedzy o projektowaniu i metamorfozach. Od dzieciństwa Joanna podziwiała Ann Maurice i oglądała wszystkie odcinki oraz powtórki programu angielskiej mistrzyni. Cechami charakterystycznymi Joanny są precyzja, drobiazgowość i wyczucie stylu. Joanna jest doświadczonym nauczycielem matematyki i przedsiębiorczości, wykorzystuje umiejętności pedagogiczne przy organizacji i prowadzeniu szkoleń z Home Stagingu. Uwielbia dzielić się swoją pasją, a praca z ludźmi zawsze dawała jej niesamowitą satysfakcję. Jako prowadząca szkolenia pomaga uczestnikom zgłębiać tajniki projektowania i upiększania wnętrz, profesjonalnie przekazuje wiedzę o Home Stagingu, wie jak najlepiej i szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie. Joanna współpracuje z klientami indywidualnymi jak i firmami. Ma na koncie wiele zrealizowanych projektów. Postrzega projektowanie wnętrz jako misję i czuje, że poprzez swoje realizacje daje ludziom radość oraz szczęście. Jest osobą ciepłą i otwartą, a na jej twarzy zawsze gości uśmiech. Joanna prywatnie jest szczęśliwą mężatką oraz mamą Zuzi i Antosia. Miłośniczka egzotycznych podróży, psychologii pozytywnej oraz sztuki nowoczesnej. Drugą pasją Joanny jest gotowanie, choć kuchnię traktuje również jak przestrzeń do spełnienia zamiłowań do projektowania. Dba o to, by jej kulinarne dzieła nie tylko były smaczne, ale i dobrze się prezentowały, przywiązując ogromną wagę do estetyki potraw.