Charytatywny koncert Ralpha Kaminskiego!

Zapraszamy na wyjątkowy charytatywny koncert na rzecz Centrum Psychoonkologii Unicorn! Ralph i jego My Best Band In The World zaprezentują materiał z najnowszej, czwartej płyty Kaminskiego.

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.

Ralph Kaminski wydał 4 albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019), “KORA” (2021) oraz najnowszy „Bal u Rafała” (2022). Pierwsze trzy uzyskały status „Złotej płyty”, a „Bal” wkroczył na drogę do złota! Twórczość Ralpha jest ciepło przyjmowana przez krytyków, a także przez branżę muzyczną, czego wyrazem były nominacje do nagrody Fryderyk 2020 dla „Młodości” i Ralpha jako producenta muzycznego oraz otrzymane Fryderyki 2022: „KORA” została uznana za najlepszą płytę w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, a sam Ralph otrzymał statuetkę jako Artysta Roku.

Co Ralph i jego My Best Band In The World  przygotują na ten wyjątkowy wieczór? Przekonajcie się sami! 🙂

Kupując bilet na koncert nie tylko zapewniasz sobie niezapomniane wrażenia artystyczne, ale także pomagasz dzieciom i dorosłym chorującym onkologicznie. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie i Warszawie – unikatowych na skalę Polski i Europy ośrodków, w których pacjenci i ich bliscy otrzymują wsparcie psychoonkologiczne oraz nabywają wiedzę z zakresu m.in. psychologii, medycyny, dietetyki, rehabilitacji oraz profilaktyki choroby nowotworowej.