5. FORUM PSYCHOONKOLOGII

Serdecznie zapraszamy Państwa na:
5. Forum Psychoonkologii dla Pacjentów, ich Bliskich, Profesjonalistów i Pracodawców
Forum odbędzie się w formie online.
Zapraszamy już 26 listopada!

Warunkiem uczestnictwa w Forum jest rejestracja na stronie www.forumpsychoonkologii.pl

Tegoroczne Forum poruszać będzie tematy z dziedziny psychologii, psychoonkologii, dietetyki, rehabilitacji, medycyny i wielu innych.  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – osoby chore, ich bliskich, personel medyczny, studentów, a także pracodawców.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i stworzenie okazji do spotkania pacjentów, ich bliskich, personelu medycznego różnych specjalności, studentów, a także instytucji, organizacji i firm, które praktycznie i aktywnie pomagają osobom dotkniętym problemem choroby nowotworowej – zarówno w temacie leczenia medycznego, pomocy psychologicznej, jak i każdego rodzaju wsparcia w leczeniu i powrocie do aktywności po chorobie.

Tradycyjnie otwarcia Forum dokonają Barbara i Jerzy Stuhrowie. Równolegle będą prowadzone sesje główne dla dwóch grup: pacjentów i ich bliskich oraz dla profesjonalistów. Dodatkowo w ośmiu wirtualnych pokojach odbędą się warsztaty tematyczne w blokach przeznaczonych dla chorych i ich bliskich, lekarzy i profesjonalistów oraz pracodawców. Ilość miejsc na warsztatach jest limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń na stronie www.forumpsychoonkologii.pl  

Szczegółowy Program tegorocznego Forum znajduje się tutaj.

Zapraszamy!