WARSZAWA: Warsztaty psychodietetyczne – bezpłatne zajęcia online

Zapraszamy na warsztaty psychodietetyczne pt. „Proaktywne podejście do choroby nowotworowej, czyli co mogę zrobić sam, żeby wspomóc proces leczenia. Odżywianie i wszystko inne co służy powrotowi do zdrowia”.

Podczas warsztatów:
– zastanowimy się nad potrzebą zmiany dotychczasowych nawyków w swoim życiu, kiedy pojawia się choroba, jej rozmiaru i zakresu,
– zastanowimy się w jaki sposób wprowadzić te zmiany np. odżywiać się w zgodzie z potrzebami swojego organizmu i etapem choroby,
– przyjrzymy się tym potrzebom i sygnałom płynącym z ciała, nauczymy się je dostrzegać,
– zrobimy indywidualne plany wspierania swojego ciała i ducha.


Trener:
Magdalena Jarzębowska – psycholog, psychodietetyk, certyfikowany trener warsztatów psychologicznych (przy PTP), od kilkunastu lat pracuje z osobami, które z powodu stanu swojego zdrowia ( otyłości, choroby ), powinny dokonać znaczących zmian w swoich nawykach żywieniowych i stylu życia. Od kilku lat razem z mężem prowadzi Centrum Medyczne Hipokratesa w Lublinie – gdzie wspiera w tym zakresie,  także osoby cierpiące na choroby nowotworowe. 


Gdzie i kiedy?
Warsztaty będą prowadzone online z wykorzystaniem platformy Zoom. Aby uczestniczyć w warsztatach wymagane jest urządzenie (komputer, telefon, tablet) z dostępem do Internetu oraz działającą kamerą i mikrofonem. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach umożliwiających budowanie relacji, zaufania i rozwoju. Warunkiem koniecznym jest rezerwacja czasu tak, aby móc uczestniczyć we wszystkich spotkaniach w ramach danego warsztatu.

Terminy zajęć:

GRUPA I
7 grudnia 2021, godz. 10.00-13.00
9 grudnia 2021, godz. 10.00-13.00

GRUPA II
7 grudnia 2021, godz. 18.00-21.00
9 grudnia 2021, godz. 18.00-21.00


Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin mieszkających w Warszawie. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Stołeczne Centrum Psychoonkologii” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.


Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ ZAPISU.

W ciągu kilku dni odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie zapisz-sie_11.png

Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl | tel. 602 129 125