Zajęcia Pilates online

„Po dziesięciu sesjach poczujesz różnicę, po dwudziestu sesjach zobaczysz różnicę,
po trzydziestu sesjach będziesz mieć całkiem nowe ciało.”
Joseph Pilates

Zapraszamy do przygody z metodą Pilates!

W tym wyjątkowym czasie warto zadbać o swoje ciało. Trening fizyczny wzmacnia odporność, ale również doskonale wpływa na naszą psychikę.

Pilates to system ćwiczeń fizycznych, który został wymyślony na początku XX w. przez Josefa Humbertusa Pilatesa. Jego celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała dzięki pracy z wykorzystaniem różnych sprzętów oraz ciężaru własnego ciała.  System łączy jogę, balet oraz ćwiczenia izometryczne.

Ćwiczenia wpływają pozytywnie na wzmocnienie mięśni, odciążenie kręgosłupa, poprawę postawy, uelastycznienie ciała, obniżenia poziomu stresu i napięcia.

Trener:
Anna Leszczyńska/ Senior trener – instruktor metody „PILATES” z wieloletnim doświadczeniem. Fanka i miłośniczka metody Pilates. Ukończyła międzynarodową szkołę pilates „MK-PILATES” zdobywając dyplom międzynarodowy. Certyfikowany nauczyciel metody Pilates: Michael King Pilates (Michael King, Malcolm Muirhead, Basia Trylska-Nowakowska), Balanced Body (Angelika Knapik-Mirek), Pilates C.A.R.E.S, Diamond Academy oraz International bodyART Elite Instructor (Robert Steinbacher, Alexa Le, Marta Tymoszewicz-Bednarz). Egzaminator w Michael King Pilates Poland.  Ukończyła również międzynarodowe szkolenie z Kathy Corey – breast cancer CARE pilates. Jest to szkolenie dedykowane dla kobiet po amputacji piersi lub dla kobiet w trakcie leczenia. Pracuje używając metody Pilates oraz różnych innych technik nabytych na szkoleniach oraz w czasie długoletniej pracy z ludźmi z różnymi schorzeniami. Jako profesjonalny instruktor koncentruje się na znalezieniu balansu pomiędzy wysiłkiem, a relaksem.

Gdzie i kiedy?
Zajęcia będą odbywać się online w środy w godzinach 18.00-19.30. Uczestnicy będą mieć możliwość odtworzenia nagrania również w późniejszym – dogodnym dla siebie terminie. Zajęcia rozpoczną się 15 kwietnia 2020 r.

Dla kogo?
Zajęcia przeznaczone są dla osób chorujących onkologicznie i ich bliskich oraz wszystkich zainteresowanych poprawą swojej kondycji psychofizycznej.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Odezwiemy się w ciągu kilku dni i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje.

Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl 


Zajęcia organizowane są w ramach projektu „Stołeczne Centrum Psychoonkologii” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.