WARSZAWA: „Plany, postanowienia, nadzieje…” – bezpłatne warsztaty online

Zapraszamy na warsztaty online „Plany, postanowienia, nadzieje… – co pomaga realizować potrzeby i zamierzenia, co motywuje do zmian prozdrowotnych w stylu życia?”.

Czy zdarzało Ci się wiedzieć jakie zmiany w życiu chcesz wprowadzić, ale Twoje sposoby ich wdrożenia okazywały się nieskuteczne? Co pomaga realizować nasze zamierzenia i potrzeby?

Zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiesz się jak wprowadzić prozdrowotne zmiany w swoim życiu i motywować się do ich utrzymania.

Program:

  • motywacja – czym jest? – różne koncepcje motywacji,
  • niesieni: Lękiem? Złością? Nadzieją?
  • tylko słowa? – muszę, trzeba, powinnam, chcę, decyduję, wybieram,
  • plany i zmiany w oparciu o cenione wartości, misja i wizja osobista,
  • zachowania prozdrowotne – jak wybrać, jak je planować?
  • plany, zmiany – jak nie przeciążyć systemu poznawczego – efekt rykoszetu,
  • opór – co warto o nim wiedzieć i jak sobie z nim radzić?

Trener:

Edyta Krzysztof – psycholog, psychotraumatolog, certyfikowany trener II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nauczyciel akademicki (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna). Trener i nauczyciel w Szkole Trenerów INTRA, STABI i w Krajowej Szkole Administracji Publicznej w Warszawie. Prowadzi treningi i szkolenia z zakresu kompetencji psychospołecznych w organizacjach, jak również treningi rozwojowe z zakresu m.in. komunikacji międzyludzkiej, rozwiązywania konfliktów, asertywności, zarządzania czasem,

kreatywności, wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem, zachowań prozdrowotnych. Z Unicornem związana od 2007 roku. Zajmuje się warsztatami psychoedukacyjnymi i indywidualną pomocą psychologiczną.


Gdzie i kiedy?
Warsztaty będą prowadzone online z wykorzystaniem platformy Zoom. Do uczestnictwa w warsztatach wymagany jest komputer lub telefon z dostępem do Internetu, działającą kamerą i mikrofonem. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach umożliwiających budowanie relacji, zaufania i rozwoju. Prosimy o rezerwację czasu tak, aby uczestniczyć we wszystkich spotkaniach w ramach warsztatów.

Termin zajęć:

4 sierpnia 2023 r. w godz. 9.00-15.00 (8 h szkoleniowych)


Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin mieszkających w Warszawie. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

UWAGA! Warsztaty nie są przeznaczone dla psychologów oraz osób pracujących zawodowo z osobami chorującymi.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Stołeczne Centrum Psychoonkologii” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.


Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ ZAPISU.

W ciągu kilku dni odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie zapisz-sie_11.png


Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl | tel. 602 129 125