WARSZAWA: Kobiecość po nowotworach – bezpłatne warsztaty online z psychologiem

Zapraszamy na bezpłatny cykl spotkań online z psychologiem pt. „Kobiecość po nowotworach”!

Choroba nowotworowa nie zabiera kobiecości. Nasza kobiecość jest zawsze z nami. Jeśli masz wątpliwości, jesteś w trakcie leczenia onkologicznego albo po leczeniu i doświadczasz jego skutków w Twoim kobiecym ciele, to te spotkania są dla Ciebie.

Będziemy podczas tych spotkań:

  • wspierać się wzajemnie, bo kobiety potrzebują innych kobiet,
  • rozmawiać o kobiecości w jej wszelkich przejawach, by zmieniać przekonania, które blokują w poczuciu kobiecości,
  • i tworzyć wspólne rytuały dla rozkwitania naszej kobiecości.  

Podczas warsztatów będziemy pracować w małej kameralnej grupie.


Prowadząca warsztaty:

Warsztaty poprowadzi Beata Pachońska – psycholog z 25-letnim doświadczeniem, psychoonkolog z 10-letnim doświadczeniem. Prowadzi warsztaty, szkolenia, konsultacje i indywidualne sesje psychologiczne. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Unicorn od 2011 r.


Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbędą się w wirtualnej przestrzeni z wykorzystaniem platformy Zoom. Nie rezygnujemy jednak z wysokiej jakości merytorycznej oraz standardu naszych warsztatów i również będziemy pracować w niewielkiej grupie warsztatowej. Daje to możliwość zbudowania wzajemnych relacji i uważności trenera na indywidualne potrzeby uczestnika, a uczestnikom zapewnia poczucie komfortu oraz pozwala na bycie aktywnym. Podczas warsztatów, tak jak w fizycznej przestrzeni, będą mieć Państwo możliwość pracy w mniejszych warsztatowych grupach, zobaczenia prezentacji czy materiałów audiowizualnych, a także bliższego poznania, nawiązania kontaktu, rozmowy z prowadzącym i innymi uczestnikami.

Aby uczestniczyć w warsztatach, niezbędny jest komputer, telefon lub tablet z dostępem do Internetu, kamerą i mikrofonem. Otrzymają Państwo od nas instrukcję jak należy pobrać program i z niego korzystać.

Terminy spotkań w ramach warsztatów:
Cykl składa się z 3 spotkań warsztatowych w terminach:

5-19 grudnia 2023 r.
5 grudnia – 10.00-13.30
12 grudnia – 10.00-13.30
19 grudnia – 10.00-13.30

Prosimy o rezerwację czasu tak, aby móc wziąć udział we wszystkich spotkaniach w ramach warsztatów.


Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin mieszkających w Warszawie. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Stołeczne Centrum Psychoonkologii” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.


Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ ZAPISU (WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY!).

W ciągu kilku dni odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie zapisz-sie_11.png

Więcej informacji: fundacja@unicorn.org.pl | tel. 602 129 125