WARSZAWA: Bezpłatne zajęcia relaksacyjne – Qigong

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia relaksacyjne Qigong w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie!

Qigong – to chińska starożytna praktyka powstała 5000 lat temu regulująca naszą energię życiową, wspierająca zdrowie, harmonię i równowagę wewnętrzną. To metoda wspierania zdrowia i profilaktyki adresowana do każdego bez względu na wiek, wyznawaną religię czy kondycję fizyczną. Wygląda jak ćwiczenia wykonywane bardzo powoli. Delikatne, spokojne ruchy zsynchronizowane z oddechem, za którymi podąża umysł, doskonalą uważność, koncentrację, pogłębiają świadomość ciała, relaksują, rozluźniają i wzmacniają ciało oraz uspokajają umysł.

Warto zadbać o swoje zdrowie z wykorzystaniem tego narzędzia. Ćwiczenia są proste, a efekty przychodzą szybko przynosząc radość i satysfakcję.

Na zajęcia wystarczy zabrać ze sobą wygodne ubranie.


Prowadząca zajęcia:

Anna Horban – od 10 lat jest certyfikowanym instruktorem qigong (RADIANT LOTUS WOMENS QIGONG mistrzyni DAISY LEE, QIgongu OCZYSZCZAJĄCEGO I WUJI HUNDUN mistrza FRANCESSCO GARRIPOLI, wielu form shaolińskiego qigong, których uczyła się od mistrzów będąc dwukrotnie kilka tygodni w Chinach (mistrzowie SHI SU GANG,SHI YAN AO,SHI DE YANG, SHI DE HONG) oraz praktyk z tradycji Emei. Uczestniczyła w wielu warsztatach w kraju i zagranicą. Od dziecka uprawiała wiele dyscyplin sportu (lekkoatletyka, narciarsto, joga, pilates), ale dopiero qigong pomógł Jej wrócić do formy po wypadkach i zmienia życie z dnia na dzień na lepsze.


Kiedy?
Zajęcia odbywać się będą cyklicznie w poniedziałki w godzinach 17.00-18.30. Zapisy prowadzimy na cykl zajęć w danym miesiącu – w przypadku nieobecności na danych zajęciach prosimy o informacje. Zapisy odbywają się w trybie ciągłym – do grupy można dołączyć w każdym momencie (w ramach dostępnych miejsc).

MAJ
6 maja (poniedziałek) – godz. 17.00-18.30
13 maja (poniedziałek) – godz. 17.00-18.30
20 maja (poniedziałek) – godz. 17.00-18.30
27 maja (poniedziałek) – godz. 17.00-18.30

CZERWIEC
3 czerwca (poniedziałek) – godz. 17.00-18.30
10 czerwca (poniedziałek) – godz. 17.00-18.30


Gdzie?
Zajęcia odbywają się w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie (ul. Piękna 19 B, Warszawa).


Dla kogo?
Zajęcia przeznaczone są dla osób z doświadczeniem onkologicznym i ich rodzin mieszkających w Warszawie. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.


Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Możesz skorzystać z zajęć w obu terminach. Odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.

Spotkania organizowane są w ramach projektu „Stołeczne Centrum Psychoonkologii”, który współfinansuje m.st. Warszawa.

Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl | tel. 602 129 125