WARSZAWA: Arteterapia – bezpłatne zajęcia relaksacyjne

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty arteterapii
w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie!

Arteterapia to forma pracy rozwojowej pomagająca:

  • lepiej poznać siebie,
  • zrelaksować się
  • oraz wyrazić emocje w bezpiecznej atmosferze.

Wspiera także kreatywność i umiejętności radzenia sobie ze stresem. To również okazja do grupowych spotkań, wymiany myśli i spostrzeżeń jak i dobrego spędzenia wspólnie czasu.

Uczestnictwo w zajęciach nie wymaga żadnych zdolności plastycznych oraz manualnych.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia!


Prowadząca warsztaty:

Patrycja Truszkowska – arteterapeutka i moderatorka design thinking. Wielbicielka kreatywnego myślenia oraz fantazyjnego dekorowania ciastek i wypieków. Z wykształcenia jest socjolożką, której bliskie są wartości wspierania ludzi w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Interesuje się głęboką pracą z ludźmi w oparciu o kontakt z własną świadomością i intuicją. Praktykuje Flamenco i Biodanzę.


Gdzie i kiedy?
Zajęcia odbywają się w Centrum Psychoonkologii Unicorn w Warszawie (ul. Piękna 19 B, Warszawa).

Terminy zajęć:

Zapraszamy na warsztat „MOCne kompozycje”. Na spotkaniu będziemy przyglądać się naszym zaletom i stworzymy wyjątkowe prace wykorzystując technikę collage.

Zapachy ziół i przypraw przywodzą nam na myśl wspomnienia i emocje. Przy ich użyciu postaramy się przywołać te, które kojarzą się nam z pozytywnymi odczuciami. Następnie w spokojnej atmosferze wykorzystując przyprawy, zioła i ziarna wykonamy aromatyczne mandale.

Zapraszamy na warsztat „MOCne kompozycje”. Na spotkaniu będziemy przyglądać się naszym zaletom i stworzymy wyjątkowe prace wykorzystując technikę collage.


Dla kogo?
Zajęcia przeznaczone są dla osób z doświadczeniem onkologicznym i ich rodzin. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.


Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Odezwiemy się i potwierdzimy Twoje uczestnictwo oraz prześlemy szczegółowe informacje lub poinformujemy o zapisie na listę rezerwową. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: fundacja@unicorn.org.pl