ONLINE: Jak rozmawiać o śmierci? – warsztaty dla specjalistów

Zapraszamy na warsztaty online „Jak rozmawiać o śmierci? – warsztaty dla specjalistów”!

Porozmawiajmy o śmierci, bo konfrontacja ze śmiercią jednoczy nas z życiem…


Porozmawiajmy o śmierci, bo dzięki temu będzie łatwiej rozmawiać z pacjentami o umieraniu. Kto nie boi się śmierci? Kto nie czuje się bezradny wobec umierania i śmierci? Kto był kiedykolwiek w procesie edukacji przygotowywany do prowadzenia rozmów z umierającymi?  Kto czuje spokój wewnętrzny, kiedy rozmawia z pacjentem, który cierpi psychicznie, bo umiera?

Profesjonaliści mają te same lęki i uczucia związane ze świadomością śmierci, co ich pacjenci. Profesjonaliści też mierzą się ze swoją śmiertelnością. Zapraszamy na zajęcia, podczas których razem możemy zmierzyć się  tematem:  Jak rozmawiać z tymi, którzy są na ostatnim etapie swojego życia?

Podczas zajęć będziemy pracować w małej kameralnej grupie – ok. 8 osób. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.


Prowadząca warsztaty:
Warsztaty poprowadzi Beata Pachońska –  psycholog z 25-letnim doświadczeniem, psychoonkolog z 10-letnim doświadczeniem. Prowadzi warsztaty, szkolenia, konsultacje i indywidualne sesje psychologiczne. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Unicorn od 2011 r.


Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbędą się w wirtualnej przestrzeni z wykorzystaniem platformy Zoom. Nie rezygnujemy jednak z wysokiej jakości merytorycznej oraz standardu naszych warsztatów i również będziemy pracować w niewielkiej grupie warsztatowej. Daje to możliwość zbudowania wzajemnych relacji i uważności trenera na indywidualne potrzeby uczestnika, a uczestnikom zapewnia poczucie komfortu oraz pozwala na bycie aktywnym. Podczas warsztatów, tak jak w fizycznej przestrzeni, będą mieć Państwo możliwość pracy w mniejszych warsztatowych grupach, zobaczenia prezentacji czy materiałów audiowizualnych, a także bliższego poznania, nawiązania kontaktu, rozmowy z prowadzącym i innymi uczestnikami.

Aby uczestniczyć w warsztatach, potrzebny jest komputer, telefon lub tablet z dostępem do Internetu, kamerą i mikrofonem. Otrzymają Państwo od nas instrukcję jak należy pobrać program i z niego korzystać. Jest on dość intuicyjny w obsłudze. Przed warsztatami zorganizujemy spotkanie testowe, na którym sprawdzimy oraz wyjaśnimy kwestie techniczne.

Termin
Warsztaty składają się z cyklu 5 spotkań w środy (10 h).

4 października – 8 listopada 2023 r.
4 października- 17.30-19.30
11 października- 17.30-19.30
18 października- 17.30-19.30
25 października- 17.30-19.30
8 listopada – 17.30-19.30


Jeśli jesteś zainteresowany warsztatami w innym terminie, również możesz uzupełnić formularz zapisu zaznaczając odpowiednią opcję. Powiadomimy Cię, kiedy odbędą się kolejne edycje.


Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach, wypełnij FORMULARZ ZAPISU. Odezwiemy się i potwierdzimy zapis lub poinformujemy o wpisie na listę rezerwową na wskazany termin.


Dla kogo? 
Zajęcia są przeznaczone dla specjalistów – m.in. psychologów, terapeutów, personelu medycznego, wolontariuszy, osób pracujących z pacjentami oraz osób zainteresowanych tematyką warsztatu.


Koszt uczestnictwa od osoby wynosi 800 zł + 23% VAT, czyli 984 zł

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM uczestnictwa w zajęciach.

Więcej informacji: Ela Murias | ela.murias@unicorn.org.pl | tel. 602 129 125