ONKOTRIADA – bezpłatne spotkanie z psychologiem i wolontariuszem

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie ONKOTRIADA prowadzonym przez Beatę Pachońską – psychoonkolog, z którą współpracujemy od ponad 10 lat!

ONKOTRIADA to spotkanie trzech osób:
– pacjentki tuż po diagnozie onkologicznej lub na początku leczenia (diagnoza może dotyczyć nowotworu piersi, jajnika, szyjki macicy, trzonu macicy),
– pacjentki po raku (jednym z wyżej wymienionych) jako wolontariusza,
– psychoonkolga.

Dzięki takiemu spotkaniu, osoba doświadczająca choroby nowotworowej może dowiedzieć się wielu praktycznych informacji na temat choroby i leczenia od osoby, która leczenie ma już za sobą. Od psychoonkologa zaś otrzyma wskazówki, jak utrzymać dobry stan psychiczny. Psycholog jest również odpowiedzialny za rezultat rozmowy.

Spotkania poprowadzi Beata Pachońska – psycholog z 20-letnim doświadczeniem, psychoonkolog.

Około dwugodzinne bezpłatne spotkanie odbędzie się z zachowaniem bezpiecznego dystansu w Krakowie w gabinecie psychoonkolga (20 minut pieszo od Dworca PKP i PKS). Miejsce zamieszkania pacjentki nie ma znaczenia. Przed spotkaniem niezbędna jest rozmowa na Skypie (ewentualnie telefoniczna) z psychoonkologiem, który odpowie na wszystkie pytania. Pacjentka może podjąć ostateczną decyzję po tej rozmowie.

Kliknij i pobierz ulotkę z informacjami o projekcie.

Zgłoszenia i więcej informacji:
Beata Pachońska | beata.pachonska@teraz.krakow.pl