Najedzeni zdrowiem!

W niedzielę 14 czerwca 2015 odbył się rodzinny piknik APETYT NA ZDROWIE, którego celem była promocja zdrowego stylu życia. Ruch, myślenie i jedzenie to 3 sfery, o które trzeba się zatroszczyć aby żyć zdrowo i z uśmiechem. Zorganizowaliśmy więc 3 strefy, w których można było zjeść coś zdrowego, posłuchać jak o zdrowie dbać i poruszać się. Za dodatkowe atrakcje podczas Pikniku dziękujemy Ambasadorom Stowarzyszeni Barbarze i Jerzemu Stuhrom oraz Marcie Bizoń.

Strefa Myślenia

Sala wykładowa, w której odbywały się prelekcje zawsze pełna była osób głodnych wiedzy a nasi specjaliści doskonale nakarmili ich wiedzą. Za ogromną dawkę wiedzy bardzo dziękujemy: Małgorzacie Gąsiorek, Urszuli Lesickiej-Sikora, Edycie Krzysztof, Małgorzacie Schlegel-Zawadzkiej, Beacie Pachońskiej oraz Annie Załubskiej.

IMG_0798

Strefa ruchu

Pogoda dopisała więc strefa ruchu na świeżym powietrzu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Można było uczestniczyć w zajęciach, które oprócz dużej dawki energii dają także zdrowy ruch i sporo uśmiechu. Za organizację zajęć dziękujemy: Jankowi Wojdyło, Patrycji Pawlak, Meli-Melo, Stowarzyszeniu Taoistycznemu Tai Chi w Polsce, Chameli Group oraz KONTAKT. Przestrzeń Ruchu i Tańca.

IMG_0943

Strefa jedzenia

Było też miejsce, gdzie każdy mógł się najeść do syta. Ekologiczne produkty, zdrowe napoje, pyszne pierogi i obowiązkowy punkt każdego pikniku – grill. Wszystko to zapewniły Targi PRAWDZIWE PRODUKTY oraz firma GreenStan.pl – bardzo dziękujemy za obecność.

IMG_0815

Strefa dzieci

Nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych. Na dzieci czekała masa atrakcji od zabawy z ogromnymi bańkami, przez malowanie twarzy i różnego rodzaju gry i zabawy.  Za pomoc w przygotowaniu tej strefy dziękujemy Krainie zabaw dziecięcych – ANIKINO, a także Wioli, Magdzie i Grzegorzowi. Był też konkurs z wiedzy o zdrowiu, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody, które zapewniły: Viessmann, Wawel Service, Wydawnictwo Literackie, ReniSport, Wola Sport Paradise, Zatorland, Aqua Park.

IMG_0896

Niebawem udostępnimy więcej zdjęć 🙂