KRAKÓW: arteterapia

Serdecznie zapraszamy pacjentów onkologicznych i ich bliskich do udziału
w bezpłatnych zajęciach arteterapii, które poprowadzi Ewa Grzegorczyk

Zajęcia realizowane są w ramach projektu Krakowskie Centrum Psychoonkologii
i przeznaczone są dla mieszkańców Krakowa.

Zapraszamy na cykl zajęć z zakresu arteterapii, na których popracujemy nad lepszym poznaniem swojej osobowości  i kreatywnym wykorzystaniem technik plastycznych do zarządzania swoim potencjałem.

Zajęcia nie są kierowane do osób posiadających specjalny talent plastyczny, ale do wszystkich, którzy chcą rozbudzić swoją wyobraźnię, kreatywne zdolności i dobrze się bawić.  Zajęcia te będą także okazją, aby dowiedzieć się czegoś nowego o sobie samym lub podzielić się swoimi obserwacjami z innymi uczestnikami.

Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu – w każdym miesiącu podejmiemy inny temat oraz zaznajomimy się lub poszerzymy znajomość danej techniki plastycznej.

Tematy stanowią cykl, ale nie wymagają uczestnictwa we wszystkich spotkaniach po kolei, zapraszamy także na pojedyncze warsztaty.

O PROWADZĄCEJ:

mgr Ewa Grzegorczyk – malarka, astrolog i przewodnik kąpieli leśnych. Od lat, równolegle do podążania osobistą ścieżką twórczości malarskiej, prowadzi warsztaty plastyczne i indywidualne zajęcia dla młodzieży i dorosłych oraz pomaga ludziom na ich ścieżce rozwoju, lepszego rozumienia świata a także rozwijania własnej wrażliwości i kreatywności.

GDZIE I KIEDY?
Zajęcia odbywać się będą w Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie przy ul. Zielony Dół 4.

4 kwietnia 2024 r. (czwartek) godz. 16.00-19.00
ZWIERZĘ MOCY: na zajęciach spróbujemy przywołać swoje zwierzę mocy, stworzyć jego obraz w formie pracy malarskiej i zrozumieć symboliczne przesłanie dla nas.

11 kwietnia 2024 r. (czwartek) godz. 16.00-19.00
MALOWANIE KOLEKTYNE: zapraszamy na wspólne tworzenie obrazu intuicyjnego. Malowanie w grupie daje możliwość otwarcia się na swobodną formę kreacji, wzajemną inspirację i próbę nieoceniania swojej twórczości.

Dla kogo?
Zajęcia przeznaczone są dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin, mieszkańców Krakowa. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ:

FORMULARZ ZAPISU (WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA)

ZAPRASZAMY!