KRAKÓW: arteterapia

Serdecznie zapraszamy pacjentów onkologicznych i ich bliskich do udziału
w bezpłatnych zajęciach arteterapii, które poprowadzi Ewa Grzegorczyk

Zajęcia realizowane są w ramach projektu Krakowskie Centrum Psychoonkologii
i przeznaczone są dla mieszkańców Krakowa.

Zapraszamy na zajęcia, na których popracujemy nad lepszym poznaniem swojej osobowości  i kreatywnym wykorzystaniem technik plastycznych do zarządzania swoim potencjałem.

Zajęcia nie są kierowane do osób posiadających specjalny talent plastyczny, ale do wszystkich, którzy chcą rozbudzić swoją wyobraźnię, kreatywne zdolności i dobrze się bawić.  Zajęcia te będą także okazją, aby dowiedzieć się czegoś nowego o sobie samym lub podzielić się swoimi obserwacjami z innymi uczestnikami.

Spotkania odbywają się cyklicznie – na każdych podejmiemy inny temat oraz zaznajomimy się lub poszerzymy znajomość danej techniki plastycznej.

Tematy stanowią cykl, ale nie wymagają uczestnictwa we wszystkich spotkaniach po kolei, zapraszamy także na pojedyncze warsztaty.

O PROWADZĄCEJ:

mgr Ewa Grzegorczyk – malarka, astrolog i przewodnik kąpieli leśnych. Od lat, równolegle do podążania osobistą ścieżką twórczości malarskiej, prowadzi warsztaty plastyczne i indywidualne zajęcia dla młodzieży i dorosłych oraz pomaga ludziom na ich ścieżce rozwoju, lepszego rozumienia świata a także rozwijania własnej wrażliwości i kreatywności.

GDZIE I KIEDY?
Zajęcia odbywać się będą w Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie przy ul. Zielony Dół 4.

22 lipca (poniedziałek) godz. 16.00-19.00 Moje mocne strony. W mieszanej technice collage’u i rysunku podejmiemy, jakże trudną czasami, sztukę samoakceptacji i doceniania siebie. Przed zajęciami zachęcam do zadania pytania, o swoje trzy największe atuty, swoich bliskich, rodzinę lub przyjaciół.

25 lipca (czwartek) godz. 16.00-19.00 Drzewo życia. Historie rodowe mają na nas wpływ, czy tego chcemy czy nie. Na spotkaniu podejmiemy temat rodu w symbolicznym obrazie i spróbujemy spojrzeć na niego z innej strony.


Zajęcia przeznaczone są dla osób chorujących onkologicznie i ich rodzin, mieszkańców Krakowa. Zapraszamy osoby w trakcie diagnozy, leczenia, ale również w okresie rekonwalescencji i utrzymania zdrowia. Z warsztatów mogą skorzystać również osoby wspierające swoich bliskich.

Zapisz się!
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wypełnij FORMULARZ:

FORMULARZ ZAPISU (WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA)

ZAPRASZAMY!