WARSZAWA: Dr Mariusz Wirga – wykład „ABC Emocji – Transformacyjny potencjał Racjonalnej Terapii Zachowania Maultsby’ego dla każdego”

Zapraszamy na wyjątkowy wykład pt. „ABC Emocji – Transformacyjny potencjał Racjonalnej Terapii Zachowania Maultsby’ego dla każdego”, który poprowadzi dr Mariusz Wirga 12 czerwca 2019 r. o godzinie 18.00 w auli Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie (ul. Pawia 55).

Racjonalna Terapia Zachowania (Rational Behavior Therapy) jest systemem terapii poznawczo-behawioralnej opartej na osiągnięciach nowoczesnej neurofizjologii i psychologii poznawczej. Opracował ją amerykański psychiatra profesor Maxie C. Maultsby Jr.. Celem prowadzenia takiej terapii jest zmiana niezdrowego sposobu myślenia, który ogranicza jakość życia każdego człowieka. Techniki stosowane przez Maultsby’ego pokazują praktyczne narzędzia do pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami, ale dają także możliwości zastosowania ich w życiu zawodowym – np. w biznesie i marketingu, psychologii, onkologii, coachingu czy szkolnictwie. Skuteczność metod poznawczych potwierdzają liczne badania naukowe.


dr Mariusz Wirga – lekarz psychiatra, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, certyfikowany psychoonkolog i superwizor psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego, trener trenerów (Master Trainer) Terapii Simontonowskiej i Racjonalnej Terapii Zachowania. Od 1990 r. bliski współpracownik Carla Simontona, a po jego śmierci dyrektor medyczny Simonton Cancer Center. Od 1992 r. najbliższy współpracownik Maxie C. Maultsby’ego, twórcy Racjonalnej Terapii Zachowania. Popularyzator Terapii Simontonowskiej i RTZ w Polsce i na świecie. Obecnie dyrektor medyczny onkologii psychospołecznej w Todd Cancer Institute w Long Beach (Kalifornia), gdzie prowadzi szkolenia i Terapię Simontonowską w programie Beat The Odds. Wykładowca na University of Southern California w Los Angeles.

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!