Dzienny Dom Senior-WIGOR

logo_senior_wigor_1

Połączenie uniwersytetu trzeciego wieku, klubu seniora, biblioteki i gabinetu rehabilitacyjnego – tak w skrócie można opisać dzienny dom Senior-WIGOR. Nasz ośrodek jest częścią ogólnopolskiego programu ośrodków Senior-WIGOR.

– Troska o seniorów to nasza wspólna sprawa, bez względu na to czym się zajmujemy i w jakim wieku jesteśmy. Osoby starsze to nasze najbliższe otoczenie – to nasi rodzice i dziadkowie. Tak samo, jak oni troszczyli się o nas, uczyli i byli dla nas wsparciem, tak my teraz mamy okazję im się odwdzięczyć. Senior-WIGOR to dla mnie szczególny projekt i w pewnym stopniu spłata długu wobec starszych pokoleń – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego domu. Odpowiadając na duże zapotrzebowanie społeczne, staramy się stworzyć ośrodek dla osób pragnących wyrwać się z czasami samotnej i monotonnej codzienności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dla kogo Senior-WIGOR?

Aby stać się uczestnikiem naszego programu należy spełnić trzy kryteria:

  1. Należy mieć 60 lat lub więcej
  2. Należy być nieaktywnym zawodowo
  3. Należy zamieszkiwać na terenie Gminy Miejskiej Kraków

Osoby zainteresowane dołączeniem do programu Senior-Wigor zachęcamy do kontaktu telefonicznego tel. 602-129-125. 

Zapraszamy do posłuchania naszego hymnu i obejrzenia teledysku!

____________________________________________________________________________________________

Projekt jest współfinansowany z dotacji z budżetu państwa otrzymanej w ramach Programu Wieloletniego „Senior-WIGOR” na lata 2015-2020.
Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Więcej informacji o Projektach: www.krakow.pl oraz www.ngo.krakow.pl