Warsztaty Terapii Simontonowskiej w Rzeszowie!


Serdecznie zapraszamy na warsztaty wprowadzające do Terapii Simontonowskiej pt. „Jak radzić sobie z emocjami w chorobie? Jak mądrze wspierać siebie i bliskiego nawzajem?”, które odbędą się od 30 czerwca do 1 lipca 2018 r. w Rzeszowie!

Tematyka warsztatu:
Terapia Simontonowska jest programem dr Carla Simontona składającym się metod i technik poznawczo-behawioralnych o dowiedzionej skuteczności. Stanowi uzupełnienie konwencjonalnego leczenia medycznego. Praca z przekonaniami pozwala na poprawę funkcjonowania emocjonalnego, poprawę jakości życia, a także osiąganie lepszych wyników terapii!

Podczas warsztatu dowiesz się m.in.:
– jak powstają myśli i emocje oraz jak zdrowo myśleć
– jak wpływać na przekonania i postawy
– jak radzić sobie ze stresem
– na czym polega mądre wsparcie

Warsztat poprowadzi Iwona Nawara – specjalista psychologii klinicznej, psychoonkolog, terapeuta, superwizor i trener Terapii Simontonowskiej oraz Dyrektor Centrum Psychoonkologii Unicorn.

Kiedy i gdzie?
Zajęcia odbędą się w NZOZ Amazonka – Podkarpackie Centrum Rehabilitacji przy ul. Wąsacza 19 w Rzeszowie w następujących godzinach:
30.06.18 – 9.00-15.00
1.07.18 – 9.00-15.00
Bardzo prosimy o rezerwację czasu tak, aby móc uczestniczyć we wszystkich spotkaniach w ramach warsztatu.

Dla kogo? 
Warsztat przeznaczony jest dla osób chorujących onkologicznie i ich bliskich. Szczególnie zapraszamy rodziców chorujących dzieci. Każdy uczestnik otrzyma materiały warsztatowe, zestaw ćwiczeń do indywidualnej pracy oraz certyfikat. Cena 75 zł obejmuje dwudniowe warsztaty, materiały warsztatowe oraz przerwy kawowe. 

Zapisz się!
telefon: 723-676-979
mail: elz.murias@gmail.com
W kursie terapeutycznym udział wziąć może maksymalnie 14 osób. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.


Organizatorzy:

 

Patronat medialny: