„Myślenie to coś więcej niż myślisz” – Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania w Rzeszowie!

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie z naciskiem na praktyczne umiejętności pn. „Myślenie to coś więcej niż myślisz”. Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania – poziom podstawowy”, które odbędzie się od 9 do 10 grudnia 2017 r. w Rzeszowie!

Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ) jest zestawem narzędzi poznawczo-behawioralnych opartych na neurofizjologii i teoriach uczenia się, które opracował amerykański psychiatra dr Maxie C. Maultsby. Celem prowadzenia takiej terapii jest zmiana niezdrowego sposobu myślenia, który ogranicza jakość życia każdego człowieka.

Podczas kursu nacisk zostanie położony na zdobycie wiedzy dotyczącej podstaw Racjonalnej Terapii Zachowania, umiejętności praktyczne w stosowaniu metod RTZ oraz możliwości ich zastosowania w pracy zawodowej, jak i w życiu codziennym.

 Tematyka szkolenia:

  • Źródła i naukowe podstawy RTZ
  • Zdrowa semantyka i praca z przekonaniami
  • Wprowadzenie do racjonalnej samoanalizy
  • Neuropsychologia emocji i poznawczo-behawioralna teoria uczenia się
  • Znaczenie oporu w terapii
  • Racjonalna wyobraźnia emocjonalna
  • Zastosowanie RTZ w terapii grupowej
  • Zastosowanie RTZ w konkretnych klasach problemów np. lęk, złość, niskie poczucie wartości, poczucie winy, poważna choroba somatyczna.

Szkolenie poprowadzi Iwona Nawara – specjalista psychologii klinicznej, psychoonkolog, terapeuta, superwizor i trener Terapii Simontonowskiej oraz Racjonalnej Terapii Zachowania. Trener psychoonkologii. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Współorganizator i wykładowca na podyplomowych studiach podyplomowych „Psychoonkologia
w praktyce klinicznej” MCKP UJ oraz Dyrektor Centrum Psychoonkologii Unicorn.

Dla kogo?

Kurs jest adresowany do osób zawodowo zajmujących się pomocą psychologiczną i pracą terapeutyczną. Szczególne zaproszenie kierujemy do psychologów, pedagogów, lekarzy, pielęgniarek, pracowników socjalnych, terapeutów oraz do studentów wymienionych kierunków. Oczywiście zapraszamy również każdego, kto chce po prostu umieć zarządzać swoimi emocjami w sposób świadomy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały warsztatowe oraz certyfikat. Zajęcia odbędą się 9 i 10 grudnia od 9.00 do 19.00 z dwugodzinną przerwą na lunch.

Cena: 550 zł

Miejsce: Grand Hotel Boutique Rzeszów (ul. Dymickiego 1 a, 35-030 Rzeszów)

Zapisz się!
telefon: 723-676-979
mail: elz.murias@gmail.com
termin: 30.11.2017 r.
W szkoleniu udział wziąć może maksymalnie 16 osób. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku niezabrania grupy warsztatowej, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia z tygodniowym wyprzedzeniem.


Organizatorzy:

 

Partnerzy: