9-14.10.2017 r. WARSZTATY: OTWÓRZ SIĘ NA ŻYCIE Z PRAKTYKĄ ŚMIECHU

TERMIN: 9-14 października 2017
Warsztaty  rozpoczynamy  9 października obiadem o godz. 15.00  (przyjazd od godz. 12:00) kończymy 14 października obiadem o godz. 13:00.

KOSZT: 390 zł / os. 
cena obejmuje:  pobyt 6 dni / 5 noclegów + wyżywienie (3 posiłki dziennie) + udział w zajęciach (5h / dzień)

MIEJSCE : CENTRUM UNICORN, ul. Zielony Dół 4, Kraków. Stylowy ośrodek z  pięknym  ogrodem wokół rozległe zielone tereny i szerokie możliwości rekreacji. To idealne miejsce na odpoczynek i regenerację. Doskonała lokalizacja i bardzo dobra komunikacja z centrum Krakowa. 

OTWÓRZ SIĘ NA ŻYCIE – WEŹ UDZIAŁ W INSPIRUJĄCYCH ZAJĘCIACH.
Poznaj skuteczne ćwiczenia  relaksacyjne, ruchowe, motywacyjne,  pełne uważności, ciszy i śmiechu. Podnieś jakość swojego życia, zwiększ swoją pewność i świadomość  doświadczając prawdziwej  regeneracji ciała i umysłu, aktywnego wypoczynku i relaksacji. Pod okiem profesjonalnego instruktora i sędziego poznaj podstawy prawidłowej techniki Nordic Walking. Z nami  popraw sprawność umysłu oraz koordynację ciała.  Wzmocnij swój organizm  pysznymi, pełnowartościowymi, bezmięsnymi posiłkami jadłospis dostosowany do pory roku.

OTWÓRZ SIĘ NA ŻYCIE – ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE
Zaczerpnij  dużą dawkę radości i energii! Spędź z nami sześć dni pełnych inspiracji poprawiających jakość zdrowia i życia.

POZNAJ NAJBLIŻSZĄ  OKOLICĘ
– 400-hektarowy Las Wolski,
– Kopiec Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego
– las pod Kopcem Kościuszki,
– piękny Park Decjusza

ORIENTACYJNY PLAN DNIA:
8:30 – 9:00   ŚNIADANIE
9:15 – 14:00 ZAJĘCIA
14:00 OBIAD
CZAS WOLNY
18:00 KOLACJA

Organizator  zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.

OTWÓRZ SIĘ NA ŻYCIE – ZRÓB TO, PRZYJEDŹ I ZAINSPIRUJ SIĘ 🙂
Zadzwoń teraz  i zarezerwuj swój pobyt – ilość uczestników zajęć jest ograniczona.

ZAPISY:
tel: 12 425 11 02 lub e-mail: unicorn@unicorn.org.pl (proszę podać imię i nazwisko, tel. kontaktowy).

Opłaty za udział w warsztatach (390 zł/os.) prosimy wpłacać na konto:
Stowarzyszenie UNICORN
ul. Kopernika 19 e, 31-501 Kraków
nr konta: Raiffeisen Polbank 30 1750 1048 0000 0000 2732 9489
tytułem: praktyka śmiechu 2017, imię + nazwisko

Potwierdzenie dokonania przelewu prosimy przesłać na adres unicorn@unicorn.org.pl. Dokonanie wpłaty oraz przesłanie potwierdzenia jest warunkiem wpisania na listę uczestników.

AUTORSKIE WARSZTATY – PROWADZĄCY:
Dashka & AndYou – genialny duet, profesjonaliści, doświadczeni  motywatorzy.
Są impulsem do rozwoju, poprawy stanu zdrowia i jakości życia. Prowadzone przez nich zajęcia to gwarancja satysfakcji i radości, dynamiki, emocji i uczuć.

Dorota Chlebuś (Dashka) – współtwórczyni, realizatorka i trenerka autorskiej, holistycznej metody rozwoju Praktyka Śmiechu, propagatorka nieuwarunkowanego śmiechu, zdrowego myślenia i świadomego odżywiania. Od 20 lat jest praktykiem masaży łączących techniki klasyczne i orientalne (Dashira), pracę z ciałem, oddechem, wyobraźnią i kontakt z naturą. Doświadczony motywator z holistycznym spojrzeniem na świat, certyfikowany coach ICF na poziomie ACC, praktyk Huny i metody dr Carla Simontona, Certyfikowany praktyk Points of You i Racjonalnej Terapii Zachowania. Dashka jako podopieczna Polskiego Związku Osób Niewidomych prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe, również przy użyciu m.in. obrazów i fotografii udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych

Andrzej Motyka (AndYou)  – współtwórca, realizator i trener autorskiej, holistycznej metody Praktyka Śmiechu, propagator nieuwarunkowanego śmiechu, dyplomowany Lider Klubu Śmiechu sygnowanego przez dr med. Madana Katarię, oraz Laughter Yoga University, certyfikowany Praktyk Jogi Śmiechu, instruktor Nordic Walking,sędzia na zawodach rangi mistrzowskiej Nordic Walking, dyplomowany praktyk masażu manualno – energetycznego, praktyk metody dr Simontona, propagator świadomego oddechu i pracy z wyobraźnią. Certyfikowany praktyk Points of You i Racjonalnej Terapii Zachowania oraz pasjonat zdrowego i świadomego odżywiania.